„Rūdupis“ vėl neprilygo „Žalgiriui“

Prienų „Rūdupio“ komanda LKL čempionato rungtynėse su „Žalgiriu“ nesurado priešnuodžių prieš varžovų tritaškių lietų ir turėjo pripažinti jų įtikinamą pranašumą (71:88).

Prienų komanda visas rungtynes kovojo, bet jos žaidimas nebuvo gan sėkmingas – pramesta daug metimų iš po krepšio, nesugebėta sustabdyti „Žalgirio“ metikų.

Pirmame kėlinyje aikštelės šeimininkai dar surado kelių iki kauniečių krepšio ir neleido garsiems varžovams įgyti rimtesnio pranašumo (21:23).

Deja, antrame kėlinyje pradėjo ryškėti „Žalgirio“ pranašumas, nors skirtumas nebuvo itin didelis (37:46).
 Po pertraukos „Rūdupio“ krepšininkų puolimas pradėjo vis dažniau strigti „Žalgirio“ gynyboje, o pačių gynyba nieko negalėjo padaryti prieš kauniečių puolimą.

Po trijų kėlinių aikštelės šeimininkai jau turėjo 19 taškų deficitą (53:72), o rungtynes pralaimėjo 17 taškų skirtumu (71:88).

Tai buvo penktasis „Rūdupio“ pralaimėjimas LKL čempionate šiame sezone.

Prienų komandai 16 taškų pelnė Valdas Dabkus, 15 – Arnas Labuckas, 10 – Artūras Milaknis – 10, Adas Juškevičius ir Simas Buterlevičius – po 9.

Taip pat skaitykite

1 komentaras

 1. Jonas

  Turiu gerbėjo klausimą: Kodėl Dabkui taip mažai duoda žaisti jau kelintos rungtynės iš eilės?
  3 rungt. su + Žalgiriu: 16 min – 16 tšk. + 6 atk. kam.
  2-ose rungtynėse prieš Žalgirį vos 9 min. davė….4 tšk.
  1-ose – vos 14 min. – 10 tšk.
  Su Pasvaliu pirmoje pusėje išvis neleido… iš vis per 21 min. – 23 tšk.
  Su Klaipėda taip pat tik antroje pusėje davė žaisti vėl per 20 min – 20 tšk. + 11 atk. kam.
  Atrodo netraumuotas, o žaidimas su juo daug gyvesnis? Ypač, kai trys aukšti gerai komanda atrodo: pvz.: Butkevičius, Dabkus, Orelikas arba Labuckas + 2 maži… juk Dabkus visada yra sunkus kraštas, o dabar beveik vien centru lošt stato… gi yra Želionis su Butkevičium, kurie centru lošia geriau. Ačiū. Tikiuose redakcija kada užklaus trenerių. Juk treneris Šeškus tikrai rimtas strategas ir turėtų matyti kaip yra. Gal ko nežinom!