„Rūdupis“ dramatiškoje kovoje palaužė „Pieno žvaigždes“ ir žengė į pusfinalį

Balandžio 21 d. Prienų sporto arenoje buvo žaidžiamos trečiosios LKL atkrintamųjų varžybų rungtynės tarp Prienų „Rūdupio“ ir Pasvalio „Pieno žvaigždžių“ komandų. Po dramatiškų rungtynių pergalę šventė „Rūdupio“ krepšininkai, kurie pusfinalyje bandys peržengti „Žalgirio“ barjerą.

Rungtynes aikštelės šeimininkai pradėjo rimtu spurtu ir jau rungtynių pradžioje pirmavo rezultatu 16:2. Bet varžovai taip pat nebuvo linkę būti statistais ir surengė atsakomą ne mažiau galingą spurtą ir sumažino skirtumą iki 3 taškų (25:22).

Antrojo kėlinio pradžioje tęsėsi Pasvalio komandos spaudimas ir, kėliniui įpusėjus, „Pieno žvaigždės“ jau pirmavo 9 taškais (27:36). Atmosfera arenoje vis daugiau kaito. Ir tada aikštelės šeimininkai lyg įgavo antrą kvepavimą. Skirtumas pradėjo tirpti ir po dviejų kėlinių „Rūdupio“ deficitas sumažėjo iki 2 taškų (37:39).

Po pertraukos aikštelės šeimininkų gretose pabudo metikai, ypač laiku „atsirišo“ varžovų krepšys Gediminui Orelik. Po trijų kėlinių „Rūdupis“ jau pirmavo 6 taškais (56:50), o ketvirtame kėlinyje komandas skyrė 20 taškų (75:55).

„Pieno žvaigždės“ dar bandė pakeisti situaciją, bet jau buvo per vėlu. „Rūdupis“ išlaikė solidų pranašumą iki rungtynių pabaigos ir laimėjo jas rezultatu 89:72.

Gediminas Orelik pelnė 18 taškų, Arnas Labuckas – 14, Gintaras Kadžiulis – 13, Adas Juškevičius – 11, Valdas Dabkus – 10, Artūras Milaknis ir Povilas Butkevičius – po 9, Simas Buterlevičius – 3, Andrius Mažutis – 2.

„Rūdupis“ laimėjo, nes priešingai nei varžovai, kurių gretose beveik pusę taškų pelnė vienas žaidėjas, žaidė kaip komanda. Net penki žaidėjai pelnė dviženkles taškų sumas, du buvo per žingsnį nuo tokio rezultato. Adas Juškevičius atliko 6 rezultatyvius perdavimus, o po krepšiais geriausiai kovojo Arnas Labuckas.

„Rūdupio“ komandos vyr. treneris Virginijus Šeškus po rungtynių naujienų portalui kvitrina.com sakė, jog žavisi komandos nusiteikimu ir sugebėjimu sunkioje situacijoje mobilizuotis ir žaisti komandai, o ne savo statistikai.

Krepšinio klubo „Prienai“ prezidentas Naglis Jaruševičius teigė, jog įvyko tai, kas turėjo įvykti – komanda pateko į LKL atkrintamųjų varžybų pusfinalį. Anot pagrindinio komandos rėmėjo, kelias link medalių atvertas ir teliko pagauti už uodegos sėkmę.

N. Jaruševičius pabrėžė, kad spaudoje linksniuojamas žaidėjų rotacijos klausimas nevisiškai teisingai interpretuojamas, nes dauguma pasikeitimų buvo užplanuoti, na gal išskyrus atvejį su Arminu Urbučiu. Klubo prezidentas paminėjo, jog prieš sezoną keliami minimalūs planai įvykdyti, o maksimalūs dar laukia įgyvendinimo.

Taip pat skaitykite

Parašyti komentarą

Jūsų el. pašto adresas nebus viešai rodomas. * Būtini įvesti laukeliai pažymėti