„Rūdupio“ futbolininkai patyrė dar vieną pralaimėjimą

Birželio 20 d. Prienų „Rūdupio“ futbolininkai žaidė LFF II lygos Pietų zonos čempionato rungtynes su Jonavos „Fajetono“ komanda ir patyrė pralaimėjimą (3:4).

Rungtynes Prienų komanda pradėjo sėkmingai. Jau 7 min. po R. Bakio taiklaus smūgio „Rūdupis“ pirmavo (1:0). Deja, jonaviškiai ne tik išlygino rezultatą (1:1, 20 min.), bet ir pirmojo kėlinio pabaigoje įmušė antrą įvartį (1:2, 43 min.). Tiesa, antrojo kėlinio pradžioje T. Straleckas rezultatą išlygino (2:2, 46 min.), o A. Sanajevas išvedė „Rūdupį“ į priekį (3:2, 65 min.).

Bet išlaikyti pergalingo rezultato Prienų komanda nesugebėjo. 70 min. varžovai nuo 11 m atžymos rezultatą išlygino (3:3), o paskutinę rungtynių minutę išplėšė pergalę (3:4). Permainingos rungtynės buvo pralaimėtos. Tai trečioji „Rūdupio“ nesėkmė šiame čempionate. Po 6 sužaistų rungtynių komanda surinko 9 taškus (3 pergalės, 3 pralaimėjimai) ir užima 8-tąją vietą.