• prienuspauda

     

     

     

     

„Nemuno“ turnyrą laimėjo „Birštono“ futbolininkai

Birželio 23 d. Jiezno gimnazijos stadione vykusio futbolo turnyro „Nemuno“ taurei laimėti nugalėtojais tapo „Birštono“ futbolininkai, kurie finale 4:1 įveikė aikštelės šeimininkus.

Po pirmo kėlinio rezultatas buvo lygus 1:1. Antrame kėlinyje „Birštono“ futbolininkai perėmė iniciatyvą ir trimis įvarčiais ją įtvirtino (4:1).

Kovoje dėl trečios vietos susitiko Prienų KKSC  ir „Merkinės“ komandos. Jaunieji prieniškiai laimėjo rungtynes rezultatu 3:2.

Pusfinalio rungtynėse „Jiezno“ komanda nepagailėjo Prienų KKSC futbolininkų (12:1), o „Birštono“ septynetas  5:0 įveikė „Merkinės“ futbolininkus.

Geriausiu vartininku po baudinių serijos rungties tapo Vytautas Sinkevičius („Jieznas“), o gražiausio įvarčio savininku buvo pripažintas Deividas Ivanauskas (Prienų KKSC). Naudingiausiu turnyro ir geriausiu finalo žaidėju buvo išrinktas Valentinas Gasparavičius („Birštonas“).

Pagrindinis turnyro rėmėjas ir prizų steigėjas „Nemuno“ bendrovės pirmininkas Algimantas Šidlauskas po apdovanojimo ceremonijos pasakė, jog jam smagu remti bendruomenės organizuojamus renginius, nes jis ir pats yra šios bendruomenės narys.

Prizus įsteigė ir Jiezno seniūnas Algis Bartusevičius.

Taip pat skaitykite

Parašyti komentarą

Jūsų el. pašto adresas nebus viešai rodomas. * Būtini įvesti laukeliai pažymėti