•  

     

     

     

„MISIS MARKHEM MIEGAMASIS“ – Prienų KLC

JUOZO MILTINIO DRAMOS TEATRAS PRISTATO PAŠĖLUSIO TEMPO KOMEDIJĄ
PRIENŲ KULTŪROS CENTRE
Vasario 22 dieną  18 val.
Rėjus Kunis, Džonas Čepmenas „MISIS MARKHEM MIEGAMASIS“
Režisierius Vytautas Kupšys
(2-jų dalių komedija)

Pagal Rėjaus Kunio ir Džono Čepmeno pjesę pastatytas spektaklis – puiki juoko dozė. Žiūrovai jau puikiai įvertino šių autorių komedijas „Meilė pagal grafiką“ ir „Tryliktasis kambarys“, tad palikite visus rūpesčius namie, nes scenoje karaliaus klasikinė Brodvėjaus komedija.
Spektaklyje juokinga situacija keičia dar juokingesnė. Joje yra viskas ko reikia kiekvienai juoko išsiilgusiai sielai. Pašėlęs tempas, elegancija ir spalvingi personažai užtikrins, kad juoko niekada nebūna per daug. „Misis Markhem miegamasis“ – tai pašėlusio tempo komedija, kurią režisavo puikiai iš televizijos ekranų žinomas aktorius, režisierius ir dainininkas Vytautas Kupšys.
Tai, kas vyksta viename elegantiškame Londono bute, puikiai iliustruoja Marlenos Dietrich kažkada pasakyti žodžiai: „Amerika apsėsta sekso lygiai kaip ir visas kitas pasaulis“. Ji teisi. Rimčiausi verslo, meninės kūrybos, vadybos, net buities reikalai paprastai tvarkomi erotikos ir meilės intrigų fone.
Vieną gražią dieną misis Markhem namuose irgi užvirė aistros. Itin reikšmingą leidybinį kontraktą su beprotiškai populiaria rašytoja mis Braun misteriui Markhemui teko pasirašinėti labai margoje kompanijoje: ir nusirenginėjant, ir apsimetinėjant, ir aiškinantis seksualines pakraipas, ir verkiant, ir juokiantis.
Sąmojinga garsių dramaturgų pjesė puikiai žinoma ir ne kartą sėkmingai statyta įvairiuose pasaulio teatruose, tad esame tikri, kad žiūrovų simpatijas netruks užkariauti žavi dama Džoana Markhem, stilingas dizaineris Alisteris, vyriškas ir savimi pasitikintis Henris, patrauklusis Filipas, kiek keistokai besielgiantis verslininkas Volteris, netgi lengvabūdė Linda. Juk spektaklyje  gausiai įberta geros komedijos „prieskonių“: nevaržomi jausmų protrūkiai, tarsi žaidžiant sprendžiamos įsimylėjėlių problemos, o tuo pačiu ieškoma atsakymų į visai rimtus klausimus.
Vaidina: Inga Talušytė, Donatas Kalkauskas, Vita Šiaučiūnaitė, Toma Razmislavičiūtė, Evaldas Stokė, Almantas Vaišnys, Laimutis Sėdžius, Eleonora Koriznaitė, Jolita Skukauskaitė

Taip pat skaitykite

2 komentarai

Parašyti komentarą

Jūsų el. pašto adresas nebus viešai rodomas. * Būtini įvesti laukeliai pažymėti