„Jazz-Diremta“ vėl suklupo

Birštono „Jazz-Diremtos“ krepšininkai NKL čempionate po pergalės pirmame ture toliau skina tik pralaimėjimus: spalio 13 d. Birštono komanda savo namų arenoje (Prienų KKSC mini arenoje) nesugebėjo įveikti „Mažeikių“ komandos.

Tiesa, rungtynes aikštelės šeimininkai pradėjo sėkmingai ir po pirmojo kėlinio pirmavo 5 taškais (17:12). Nesėkmės prasidėjo antrame kėlinyje. Birštono komanda nesugebėjo sustabdyti „Mažeikių“ puolimo „mašinos“ ir leido varžovams po dviejų kėlinių rezultatą išlyginti (34:34).

Trečiame kėlinyje aikštelės šeimininkų problemos tik padidėjo, nes „prabilo“ mažeikiškių snaiperiai. Ir nors „Jazz-Diremtos“ krepšininkai individualiais veiksmais dar bandė neleisti varžovams įgyti didesnio pranašumo, bet po trijų kėlinių jau turėjo 5 taškų deficitą (48:53).

Deja, Mariaus Kiltinavičiaus auklėtiniams nepavyko perimti iniciatyvos ir ketvirtame kėlinyje. Svečiai padidino savo pranašumą ir rungtynes laimėjo 10 taškų skirtumu (62:72).

„Jazz-Diremta“ patyrė trečią pralaimėjimą iš eilės. Paulius Kleiza pelnė 22, Paulius Petrilevičius – 16 taškų. Komandos žaidėjai dažniausiai pasikliaudavo tik savo jėgomis, komandinis žaidimas buvo tiesiog pamirštas.