„Gyvenimo“ krepšininkai iškovojo dvi pergales iš eilės

Prienų „Gyvenimo“ krepšininkai KKL „B“ lygos pirmenybėse žymiai pagerino savo žaidimą ir iškovojo dvi svarbias pergales.
Namų rungtynėse prieniškiai 86:74 įveikė „Darbo“ krepšininkus, o išvykoje po dramatiškos kovos iškovojo pergalę prieš „Stašaitis&Partners advokatų kontorą“ (76:73).
Rungtynėse su „Darbo“ krepšininkais prieniškiai problemų neturėjo ir po trijų kėlinių pirmavo 27 taškų skirtumu (63:36). Ketvirtame kėlinyje aikštelės šeimininkai atsipalaidavo ir į savo krepšį praleido net 38 taškus, bet tai nesutrukdė „Gyvenimo“ komandai iškovoti pergalę.
Arnas Snapaitis (26 taškai, 13 atkovotų kamuolių), Rokas Marcinkevičius (25, 14) padarė dvigubus dublius. Paulius Bartkevičius pelnė 21 tašką.
Rungtynės su „Stašaitis&Parnters advokatų kontora“ atsipalaiduoti nebuvo kada. Pirmą kėlinį laimėjo aikštelės šeimininkai (18:17), po dviejų jau pirmavo prieniškiai (33:36). Po trijų kėlinių „Gyvenimo“ krepšininkų pranašumas buvo tik vienas taškas(57:58). Prienų krepšininkai buvo geresni ir ketvirtame kėlinyje. Sunkios rungtynės buvo laimėtos trijų taškų pranašumu (73:76).