• Print  BANERIS kvitrinai 468x120 naujesnis

    LLS-Jakineviciene Palionis_480x120_ok

„Comenius Regio“ partnerių vizitas

Gegužės 4 d.  Veiverių Tomo Žilinsko gimnazijoje viešėjo „Comenius Regio“ tarptautinio projekto „Miestas kaip mokymosi vieta – kur mokymasis yra nuotykis“ partneriai iš Rumunijos (Bukarešto), su kuriais kartu atvyko Prienų rajono švietimo skyriaus vedėjas Rimvydas Zailskas, gimnazijos kuratorė Renata Pavlavičienė bei šio projekto iniciatoriai ir vykdytojai.


Atvykusius svečius pasitikome ir pasveikinome gimnazijos mokinių  šokamais tautiniais šokiais. Vėliau  aktų salėje  II  g.  klasės mokiniai svečiams išsamiai parodė skaidres ir filmą  apie   gimnaziją, vaidino anglų kalba  „Raudonkepurį“, kuris atvykusius svečius nuteikė linksmai.  Pradinių ir vyresnių klasių gimnazijos dainorėliai, vadovaujami muzikos mokytojos I.  Lukašenkinienės, padainavo keletą kūrinėlių. Projekto dalyviams gerų emocijų suteikė gimnazijos moterų ansamblio  rumuniškai dainuojama daina, kuri sukėlė svečių ovacijas. Svečiams įspūdį paliko gimnazijos mokinių dėvimos uniformos.
„Comenius Regio“ projekto svečiai trumpai pristatė išbandytas netradicines pradinės Bukarešto   mokyklos „Titan“ Nr.112 savo mieste vedamas pamokas, kurios vyko neįprastose vietose ir tai padėjo sustiprinti mokinių mokymosi kokybę bei motyvaciją. Po to vyko trumpa ekskursija po Veiverių Tomo Žilinsko gimnaziją, su svečiais bendravo mokytojai ir mokiniai. Trumpos  ekskursijos metu apžiūrėję kabinetus, užėjo pas 4 klasės mokytojos Vilijos Janulevičienės auklėtinius, kurie drąsiai anglų kalba kalbino svečius.  Projekto dalyviai taip pat apsilankė Veiverių Antano Kučingio meno mokykloje, kur juos  pasitiko direktorius M. Labanauskas, o parodomąją programą pristatė meno mokyklos mokiniai.
„Comenius Regio“ tarptautinio projekto tikslas – nutiesti kelią tarp mokyklos ir realaus gyvenimo, išplečiant mokymosi erdvę už mokyklos ribų ir atrandant naujas mokymosi vietas savo mieste. Šio projekto metu bendradarbiaujant abiems partneriams (Bukarešto-Ilfov ir Prienų vietos partneriams)  bus sukuriami gerosios praktikos modeliai, padesiantys mokymąsi mieste integruoti į abiejų šalių mokinių ugdymo turinį.
Lietuvių kalbos mokytoja
Ramunė Aleknavičiūtė

Taip pat skaitykite

Parašyti komentarą

Jūsų el. pašto adresas nebus viešai rodomas. * Būtini įvesti laukeliai pažymėti