Žinių šventė Pakuonyje

Skaisti saulė mokytojus, mokinius, jų tėvus, seniūnijos gyventojus pakvietė į iškilmingas mišias Pakuonio bažnyčioje. Po jų darni eisena nusidriekė gatvėmis ir pasuko į mokyklos kiemą. Naujųjų Mokslo metų pradžios šventė tęsėsi. Sveikinimai, gėlės, daugybė šypsenų….Minia džiaugėsi, dainavo, plojo.

-Kaip gražu!- šūkčiojo pirmieji mokinukai, pravėrę mokyklos duris. – Daug kas psikeitę. Apžiūrėkim…

 

Iš tikrųjų mūsų mokyklos erdvės gerokai pagražėjo. Direktorės Audronės Vaicekaiskienės rūpesčiu gautos lėšos ūkvedžio Viliaus Milkevičiaus ir visos personalo komandos labai išmintingai ir kūrybingai buvo panaudotos mokyklos koridoriams atnaujinti, ikimokyklinukų erdvei praplėsti, įvairioms smulkesnėms naujovėms įrengti.

Pirmoji šio mokyklos pastato dalis dabartinėje vietoje, ant kalnelio, išaugo ir vaikus sukvietė 1965 metais. Čia tada persikėlėme iš ankštos buvusios klebonijos ir labia džiaugėmės, nors ir toliau neturėjome salių, valgyklos… Bet nuo 1990-ųjų metų džiaugiamės plačiom erdvėm, o nuo 2010-ųjų metų pradėjom gyventi labai šiltai.. Jauki, miela mūsų mokykla netrukus (2019m.) minės 200 metų jubiliejų. Palūkėsime dar ketveris metus ir švęsime. Tikrai švęsime. Mokykla gyvuos. Juk mes ją mylime.

 

Muziejininkė Ona Zmejauskienė

Nuotraukos O. Zmejauskienės.

Taip pat skaitykite