„Vytauto“ laukia rimtas išbandymas – į Prienus atvyksta NKL lyderiai

26239188_1798759070169234_4989572833178676024_n

kvitrina.com

Prienuose vykstančiame „Big Baller Brand Challange“ turnyre iš penkerių suplanuotų rungtynių jau dvejos įvyko. Prienų-Birštono komanda, kurioje žaidžia ir broliai LiAngelo bei LaMelo Ballai, iškovojo dvi pergales. Pirmosiose rungtynėse buvo įveiktas „Žalgirio-2“ jaunimas (90:80), o antrosiose sutriuškinta „Lietuvos ryto“ pamaina (130:93). Šiame turnyre „Vytauto“ strategas duoda daug laiko pasireikšti broliams Ballams. Jei pirmajame susitikime geriau sekėsi LiAngelo (19 taškų), tai antrajame jau savo perdavimais ir metimais publiką žavėjo LaMelas (31 taškas, 9 rezultatyvūs perdavimai, 8 perimti kamuoliai). Šiandien brolių ir „Vytauto“ kariaunos laukia rimtesnis išbandymas, nes į Prienus atvyksta NKL lyderiai – Šakių „Vyčio“ krepšininkai, kurie taip pat dalyvauja savotiškame realybės šou, tik vietiniame.

Reikia pripažinti, nors visas šis turnyras organizuotas parodyti brolių Ballų žaidimui, Virginijus Šeškus sunkiausiais rungtynių momentais į aikštę išleidžia savo patikrintus „kareivius“, kurie iškart įneša stabilumo.

Tokie susitikimai svarbūs ir kitu aspektu. „Vytauto“ strategas kovose gali įvesti į žaidimą naujai įsigytą komandos centrą Kerviną Bristolą, kuriam mače su „Lietkabeliu“ dar sekėsi gan sunkiai. Su „Lietuvos ryto-2“ jaunimu jis jau jautėsi geriau ir pasimatė jo galimybės.

Šiandien „Vytautui“ labai reikalingas palaikymas. Ateikite pažiūrėti krepšinio, o kartu ir šou.

 

Taip pat skaitykite