„Vytautas Mineral SPA“ kviečia kartu pajusti kurorto šventės „BirštONIzuojam“ ypatumus

76083077

kvitrina.com

Birštono miesto šventė visada pritraukia į kurortą tūkstančius svečių iš visos Lietuvos. Ir nors Birštono savivaldybė, kaip visada, paruošė miesto svečiams daug įvairių renginių, atskiros įmonės kvies išbandyti ir pasidžiaugti jų paruoštomis programomis. 

spa

Šachmatų simultanas 

Ypatingų mineralų SPA namai „Vytautas Mineral SPA“  šiais metais miestelėnams ir kurorto svečiams pasiūlys šachmatų simultaną su didmeistriu. Simultanas vyks birželio 10 d. 12–15 val. ant 40 lentų SPA skaitykloje.  Registracija būtina: https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLScFpfjjkSqUrvlTrreLIpNuBT8V6qs5kac5py9b6miYhPuSqw/viewform

Šaudymas iš lanko

Norintys išbandyti taiklumą galės dalyvauti šaudymo iš lanko turnyre, o taikliausias dalyvis bus apdovanotas specialiu „Vytautas Mineral SPA“ prizu. Šaudymo turnyras prasidės 15 val.

spa-1

Vandens pramogos ir midijų fiesta

Visiems žinoma, jog SPA namai „Vytautas Mineral SPA“ gali pasiūlyti ne tik vandens procedūras baseinų ir pirčių erdvėse, bet ir maudynes ežerėlyje. Išalkę svečiai galės pasimėgauti greitais užkandžiais ir tikra midijų fiesta. Organizatorių teigimu, bus pasiūlyti įvairūs padažai ir skirtingai ruošiamos midijos. Toks pasirinkimas tikrai sužavės midijų mėgėjus. 

O vakare visų laukia susitikimas su Kostu Smoriginu, kuriam pritars dainų aranžuotojas, kompozitorius Audrius Balsys bei gitaros virtuozas Martynas Kuliavas.

Pranešime spaudai rašoma: „Vakaro programoje išgirsime nuo nostalgiškų, jaunystėje sukurtų dainų iš „Aktorių trio“ laikotarpio iki naujausių kūrinių, kuriuose išmintingai, ironiškai ir viltingai  K. Smoriginas su publika dalinasi tuo, kas svarbu, kas džiugina ar priverčia liūdėti“.

Daugiau informacijos ir bilietai: https://www.vytautasmineralspa.lt/lt/renginiai/birstonizuokimes-vytautas-mineral-spa-programa-kurorto-sventes-metu

VMS_Birstonizuojam_230530

Taip pat skaitykite