Vytautas Martinaitis paliko „Darbo partiją“

IMGP2504_600

kvitrina.com

Pagal „Darbo partijos“ sąrašą į Prienų rajono Savivaldybės tarybą išrinktas Vytautas Martinaitis paliko „Darbo partijos“ gretas. Nuo šiol „darbiečiai“ Taryboje turės tik vieną narį. V. Martinaitis, paklaustas apie tolimesnį darbą Taryboje, atsakė, jog tikrai lieka joje. Tiesa, Tarybos narys nepasakė, ar liks valdančiųjų koalicijoje. Pasak jo, apsisprendimui laiko dar yra.

Toks posūkis gali inicijuoti permainas ir Savivaldybės administracijoje. „Darbietė“ Rima Zablackienė negali būti tikra, jog išsaugos Savivaldybės administracijos direktoriaus pavaduotojo postą.

Valdančiojoje koalicijoje liko tik vienas „Darbo partijos“ atstovas. Kitos koaliciją sudarančios partijos turi jų mažiausiai po du.

Taip pat skaitykite

4 komentarai

 1. Vytautas Kuzmickas

  Protingas žingsnis.Juk iš skęstančio laivo (DP) reikia bėgti ir gelbėtis…

 2. nuomone

  Tai tegul palieka mandatą tai partijai, su kuria jį gavo ir kurios žmonės jį jam uždirbo, ir eina kur nori, jei jau toks protingas ir garbingas. Juk pagal sąrašą pateko, o ne tiesiogiai išrinktas. Fui….

  1. Pasipiktinimas

   Toki kaip p.Martinaitis pats savo vardu susirinko balsus, netaip kaip kai kurie pirkdami, gražiai suokdami. Pasižiūrėsim ką kitais rinkimais surinks darbiečiai pasikeitę kaukes.

 3. senas nemunas

  protingai V.Martinaitis pasiege,nusipelne daugelio pagarbos manau,kituose rinkimuose i savivalda balsuosiu už ji