Vieniems sudėtinga, kitiems įmanoma

DSC_0026

Jonas Kavaliauskas

Prienų rajono savivaldybės meras Alvydas Vaicekauskas balandžio pabaigoje pristatė Tarybai 2017 m. savo veiklos ataskaitą, kurioje buvo išvardinta daug nuveiktų darbų, o dar daugiau, kurie bus daromi. Tarybos nariai po ataskaitos uždavė nedaug klausimų, bet kai kurie atsakymai privertė susimąstyti. Štai, į klausimą apie ES bendrus projektus su užsienio partneriais, meras atsakė, jog ši tema sudėtinga, nes Prienų rajono savivaldybė – ne pasienio. Tiesa, ataskaitoje buvo minimas bendradarbiavimas su daug užsienio miestų, bet dažniausiai tai buvo kultūriniai ir švietimo mainai. Deja, bet šią kadenciją nei vieno ekonominio projekto su užsienio partneriais įgyvendinta nebuvo.

2142557_1

Sunku suprasti, kodėl taip atsitiko, nes artimiausi kaimynai – Birštono savivaldybė – per šią kadenciją iš Lietuvos – Lenkijos bei Lietuvos – Baltarusijos programų savo objektų finansavimui gavo apie 900 000 eurų ES lėšų.

Galima tik spėlioti, kodėl vieniems sudėtinga, o kitiems įmanoma. Gal tam turėjo įtakos, kad Prienų rajono Savivaldybės administracijos Investicijos skyrius jau daug laiko neturi vedėjo. Nors meras ir administracijos direktorius nieko blogo tame nemato, teigdami, jog skyrius ir be nuolatinio vedėjo dirba gerai.

Taip pat skaitykite

1 komentaras

  1. Prienietis

    Zinoma sudetinga tema,sudetingi tie projektai rajono pletrai,cia ne ES pinigus ukio pletrai isisavint.Reikia mastyt ir protaut…