TIC vadovės postą palieka Henrieta Miliauskienė

Birštono turizmo ir informacijos centrą palieka jo vadovė Henrieta Miliauskienė. Pagal oficialią versiją, TIC direktorė susirado darbą Kaune, todėl ir parašė prašymą atleisti iš darbo.

Mero pavaduotojas Juozas Aleksandravičius, ne kartą pabrėžęs, kad dirbti su H. Miliauskiene nelengva, nes jų nuomonės TIC veiklos organizavimo klausimais ne visada sutapo, teigia, kad jam liūdna, jog patyrusi specialistė išeina iš Birštono.

Pagal naujienų portalo kvitrina.com informaciją, TIC vadovė nebuvo paranki savivaldybės vadovams, nes turėjo savo nuomonę ir viziją, kaip turi dirbti informacijos centras, kad pritrauktų turistus į Birštoną. Statistika ir Birštono valdžios ataskaitos apie įvairius renginius rodo, kad kurortą aplanko vis daugiau žmonių. O tai reiškia, kad turistai turi pakankamai informacijos apie jį.

Tarybos narys Stanislovas Martinaitis teigia, kad biudžetinių organizacijų ataskaitos, kurias teko išgirsti, daugiau panašios į reklaminius pasigyrimus. Pranešėjai nekelia problemų. Birštono TIC ataskaita buvo panašaus pobūdžio. Pasak Tarybos nario, TIC vadovė turėjo kompetencijos šioje srityje, todėl jos sprendimas palikti postą gan netikėtas.

Tarybos narys Vytas Kederys taip pat pabrėžė, kad TIC dirbo gerai, rezultatai buvo teigiami, o apie šio centro darbą daugiau galėtų papasakoti Švietimo, kultūros ir sporto skyriaus vedėja. Įtakingas socialdemokratas nenorėjo pripažinti, jog TIC direktorę pasitraukti iš posto galėjo įtakoti būtent pokalbis ataskaitų pristatymo metu.

Ką gi, tai ne pirmas kartas, kai pastaruoju metu kurortą palieka kompetentingi specialistai. Ar ne laikas Birštono valdžiai paanalizuoti, kodėl taip atsitinka? Nežiūrint į tai, kad net šalies Prezidentė viešai pagyrė Birštono valdžią už vieną, kitą gerą darbą, visuomenė jos pasiekimus vertina dvejopai.

Taip pat skaitykite

1 komentaras

  1. Nenoriu prisistatyti

    Labai patiko komentaras jog nebe pirmas kartas kai darbo atsisako ar ji palieka speceliastai, kurie nepritaria vykdomai politikai. Todel jaunimas ir nenori gryzti i Birstona, bei kurti ar vykdyti kokius nors projektus, kadangi jeigu valdzios poziuris skiriasi (vicemero ir meres) jie net nelinkia ieskoti kompromiso.