Taryba nepritarė buvusio „Revuonos“ viešbučio pastato pardavimui – laukia diskusijos ir investuotojų paieška

revuona_1

kvitrina.com
Lapkričio 26 d. vykusiame Prienų rajono Savivaldybės tarybos posėdyje nebuvo pritarta sprendimui įtraukti į privatizuojamų objektų sąrašą buvusį „Revuonos“ viešbučio pastatą. Neįtraukti šį objektą į sąrašą pasiūlė meras Alvydas Vaicekauskas. Diskusijos metu šiam pasiūlymui buvo pritarta. Tarybos narių manymu, būtina platesnė diskusija. Tarybos narys Gintautas Bartulis išsakė mintį, jog nereikia prisirišti būtent prie viešbučio idėjos, gali būti siūlomi ir kiti variantai.
Visgi, buvo prieita prie bendros nuomonės, kad savivaldybė tikrai neužsiims verslu.

Taip pat skaitykite

3 komentarai

 1. Tigi...

  Viešnamis, lošimo namai, krašto apsauga (tigi privaloma tarnyba bus, o kur surinks baronus), brakonierių gaudymo postas – Nemunėlis čia pat. Atiduokit muziejuj, tai iš vandens sukamų turbinų pagaminta elektra bus galima miltus su el. girnom malti ir duoną kepti turistam Birštone. Žmonės siūlykit gi. Tie… gal minčių visai neturi.

 2. A

  Parduoti aukcione galimai būsimą reprezentacinį pastatą tokioje prestižinėje vietoje tikrai būtų nedovanotina klaida.Juk tokių pastatų Prienų mieste daugiau kaip ir nėra, o aukcione jis greičiausiai patektų į turto perpardavinėtojų rankas ir vėl ilgą laiką stovėtų tuščias bei nykus. Be abejo,reikia pagaliau suvokti ir tai, kad Prienai niekada nebus turizmo Meka, taigi, ieškoti šiam pastatui kitos negu tik viešbučio idėjos….

  1. jania

   Reprezentacinis pastatas…? Nebūkit juokingi – buvęs malūnas. Su kokiais 3 mln. Eur. gal ir pavyktų suremontuoti. O į jį geriausiai būtų perkelti savivaldybės administraciją, tik ar tam reikia tokių išlaidų. Bet… gal miestelio centras ir aikštė atgautų pirminį pavidalą.