T. Padegimo taškų „Guostos“ pergalei neužteko

IGP7425

Sausio 13 d. Stakliškių „Guostos“ krepšininkai žaidė RKL „B“ diviziono čempionato rungtynes su diviziono lyderiais Kėdainių SC-Nevėžis komanda. Primename, jog pirmajame komandų susitikime Prienuose kėdainiškiai užtikrintai pranoko Stakliškių krepšininkus (91:71). Rungtynės Kėdainiuose buvo žymiai atkaklesnės. Karolio Abramavičiaus auklėtiniai patyrė pralaimėjimą 7 taškų skirtumu – 70:63 (30:20, 15:19, 16:13, 9:11).

Aikštelės šeimininkai pergalės pamatus padėjo pirmajame kėlinyje, kurį laimėjo 10 taškų persvara (30:20). Antrajame kėlinyje „Guostos“ komanda šiek tiek sumažino atsilikimą ir po dviejų kėlinių turėjo 6 taškų deficitą (45:39).

Deja, nors po didžiosios pertraukos žaidimas išsilygino, bet esminių pokyčių neįvyko ir „Guosta“ patyrė pralaimėjimą.

Stakliškių komandai 27 taškus pelnė Tadas Padegimas. Deja, jo pastangų pergalei neužteko, o dar vieno ryškesnio puolimo lyderio neatsirado.