Šventėje pristatytas atnaujintas parkas

Gaivioje medžių paunksmėje, išvaizdžios gamtos apsuptyje pailsėti, smagiai praleisti laiką – kiekvieno nuo triukšmo ir darbų pavargusio miestiečio svajonė. Tačiau birštoniečiams tai jau realybė. Nors kurorto šventės metu merė Nijolė Dirginčienė ir administracijos direktorius Valentinas Vincas Revuckas gausybės miestiečių ir šventės svečių akivaizdoje iškilmingai perkirpo juostelę, žyminčią Centrinio parko veiklos pradžią, tačiau čia sukurtais įrengimais naudojamasi jau senokai. O birštoniečių džiaugsmui parke yra treniruokliai, teniso, golfo ir kitų sporto šakų aikštelės, takeliai bėgiojimui, vaikščiojimui ir važinėjimui dviračiais, informaciniai stendai – visa, kas reikalinga aktyviam judėjimui ir ramiam poilsiui. O visų svarbiausia čia – daili, jauki aplinka, gaivus pušyno oras ir gamtos grožis. Tai miesto dovana gyventojams, kurios jie kantriai laukė ir už tai buvo apdovanoti galimybe turiningai pailsėti po sunkios darbo dienos ar savaitės.

Šventės dienomis parke buvo ne tik sportuojama ar ramiai vaikštoma. Čia įsikūrė Birštono meno mokyklos dailininkai ir muzikantai, čia burbuliadienį surengė jaunimo klubas, o mažuosius į savo įdomybių palapinę kvietė gugeliukai. Linksmybių dvasią dovanoję du klounai, regis, klonavosi – jų buvo pilna visur – ir tarp smagias melodijas dovanojančių orkestrų, ir tarp iškilmingoje ceremonijoje dalyvavusių kitų šalių atstovų, ir tarp energingą pasirodymą surengusių sportininkų. „Gyvosios statulos“ tarsi ateities projekcija – juk žadama, kad neilgai trukus parką papuoš meno kūriniai, kurie dar labiau pagyvins čia sukurtą jaukią atmosferą.

Atnaujinto, išmoningai sutvarkyto ir gyventojų poilsiui pritaikyto parko atsiradimas – ne tik didysis kurorto šventės akcentas, bet ir ryškus ženklas, jog rūpestis žmonių sveikata ir gera savijauta yra svarbiausias kurorto šeimininkų uždavinys.

Taip pat skaitykite