Stakliškėnai aktyviai buriasi į saugios kaimynystės grupes

Ilgai svarstę, kaip geriau apsaugoti savo ir kaimynų turtą, Stakliškių seniūnijos gyventojai nusprendė burtis į Saugios kaimynystės grupes.

Vasario 19-ąją minėtoje seniūnijoje jų užregistruotos net trys ir visos turi gražius pavadinimus: ,,Liepžiedžių saugios kaimynystės grupė“, ,,Šermukšnių saugios kaimynystės grupė“ ir grupė ,,Raudonas namas“.

Minėtoms grupėms įsikurti padėjo Alytaus apskrities vyriausiojo policijos komisariato Prienų rajono policijos komisariato (toliau – Prienų r. PK) Viešosios policijos skyriaus viršininkas Albinas Jakimavičius, Prevencijos poskyrio specialistė (bendruomenės pareigūnė) Jolita Sinkevičienė ir Stakliškių seniūnijos (apylinkės) inspektorius – tyrėjas Dainius Šimanskas. Susitikimo su gyventojais metu minėti pareigūnai akcentavo pagrindinius saugios kaimynystės tikslus: sumažinti galimybes įvykti nusikaltimams ir antisocialiniam elgesiui kaimynystėje, atgrasant galimus vagis ir vandalus;  stiprinti bendruomeninę dvasią, kad visi gyventojai galėtų prisidėti prie savo nuosavybės apsaugos bendradarbiaudami ir bendraudami.

saugi_kaimynyste_vysn

Iniciatyviausiam kaimynysčių atstovui Žilvinui Labanauskui buvo įteikta Prienų r. PK viršininko padėka už iniciatyvumą ir nuoširdų bendradarbiavimą siekiant bendro tikslo – sukurti saugią aplinką. Prie kavos puodelio aptarti ateities planai, darbai bei renginiai.

Vasario 19-oji svarbi diena Prienų rajono bendruomenei – įkurtos trys pirmosios saugios kaimynystės grupės 2015-aisiais. Iš viso Prienų rajone jų jau bus 24.

 

Alytaus aps. VPK Prienų r. PK informacija ir nuotraukos

Taip pat skaitykite

1 komentaras

  1. ARTURAS

    Kodėl stakliškėnai buriasi į saugios kaimynystės grupes,jeigu visos aprašytos 3 grupės yra Vyšniūnuose?