Jiezno gimnazijoje įvyko jau kone tradicinėmis tapę smiginio varžybos. Jų organizatoriai – gimnazijos kūno kultūros mokytojai L. Grigaliūnienė ir S. Šimanskas. Nepaisant atšilusių orų, varžybos pritraukė nemažai mokinių dėmesio – jose varžėsi per trisdešimt įvairaus amžiaus dalyvių. Be to, smiginio varžybose galėjo dalyvauti ne vien gimnazijos mokiniai, tačiau ir kiti mokyklos bendruomenės nariai, todėl net ir keletas mokytojų nepabūgo išbandyti savo taiklumo laidydami į taikinį strėles.
Na, o kaip ir visose varžybose, išsiskiria žmonės, kurie savo rezultatu pralenkia kitus. Nugalėtojai atskirai buvo renkami tarp merginų ir tarp vaikinų. Merginų tarpe vyko labai įnirtinga kova. Trečiąją vietą užėmė dvyliktokė Inga Dubikovaitė, antrąją – vienuoliktokė Eitvilė Acūtė, o pirmąją vietą iškovojo mokytoja Audronė Jusienė.
Vaikinų gretose trečiąją vietą užėmė devintokas Jonas Umbrasas, antrąją – septintokas Daumantas Žigas, o garbingąją pirmąją vietą – dvyliktokas Ūdrys Žalys. Sveikiname nugalėtojus.
Daug „aistrų“yra Jiezno gimnazijoje, bet ne smiginio varžybose! Be to čia tik straipsnis, kuriuo bandoma kurti Jiezno gimnazijos teigiamą įvaizdį. Juk tokių paprastučių straipsnių nemažai pasirodo tinklapiuose.
Bet įdomu, kur iš Jiezno tokių straipsnelių bei nuotraukų dingo direktorius P.Veteris. Nejaugi pavaduotoja D. Bajorienė baigia jį suvirškyti?
Report
Tiek daug aistrų,o į rajono pirmenybes neatvažiuoja…….
Report