„Šilo“ orientacininkai – Lietuvos OS sprinto varžybų vicečempionai

P5080079

kvitrina.com

Gegužės 7-8 dienomis vykusiame Lietuvos OS sprinto čempionate sėkmingai pasirodė Prienų OS „Šilas“ orientacininkai.

Asmeninėse rungtynėse šiliečiai iškovojo 7 prizines vietas. Labai pradžiugino savo pasirodymu elito vyrai, kurie užėmė antrąją (Algirdas Bartkevičius) ir trečiąją (Vytautas Beliūnas) vietas. Dar vieną apdovanojimą elito grupėje iškovojo Milda Radzivonaitė. Jos rezultatas buvo trečias.

„Šilo“ atstovas užlipo ir ant aukščiausiosios prizininkų pakylos vietos. Ir tai padarė Andrius Jasiūnas, laimėjęs sprintą V35 grupėje.

M18 grupėje bronzos apdovanojimą pelnė Akvilė Bartkevičiūtė, o V18 grupėje Rokas Lipnickas buvo šalia pakylos (4). Dvidešimtmečiai apsikeitė  vietomis. Vaikinų grupėje trečias buvo Kęstutis Nenartavičius, o merginų grupėje Vilma Statauskaitė užėmė 5 vietą.

Neblogai pasirodė ir keturiasdešimtmečiai. Andrius Valatka buvo trečias, o Nerimantas Bieliauskas – ketvirtas.

Neprasčiau „Šilo“ komanda nubėgo ir mišrių sprinto estafečių čempionate. Milda Radzivonaitė savo etapą įveikė devinta. Paskui tiesiog žvėriškai „iššovė“ Vytautas Beliūnas, kuris etape buvo pirmas ir išvedė Prienų komandą į lyderius. Išlaikyti pirmosios vietos Algirdui Bartkevičiui nepavyko. Etape šilietis parodė aštuntą rezultatą, bet išsaugojo komandai antrąją poziciją.

Vytauto Beliūno gera forma nestebina, nes jis buvo geriausias ir Prienų čempionate. Mačiūnų miškas buvo draugiškas Indrei Beliūnei (2) ir Mildai Radzivonaitei (3). Merginos gynė savo universitetų garbę.

Prienų apylinkėse gerai jautėsi Andrius Valatka, kuris buvo antras savo amžiaus grupėje.

 

Taip pat skaitykite

1 komentaras