Savaitė rajono savivaldybėje

 • Rugpjūčio 6 d. vyko Darbo grupės šilumos tiekimo Prienų rajone klausimams nagrinėti posėdis. Kalbėta biokuro katilinės statybos klausimais.
 • Rugpjūčio 7 d. meras V. Bujanauskas susitiko su administracijos direktoriumi A. Marcinkevičiumi ir AB „Prienų šilumos tinklai“ direktore A. Minciuviene. Susitikimo metu aptarti biokuro katilinės statybos klausimai.
 • Rugpjūčio 7 d. Savivaldybės vadovai dalyvavo Lietuvos ekspozicijos plakato, skirto 11-ajam pasauliniam semiotikos kongresui, kuris vyks 2012 m. spalio 5-9 d. Kinijoje, pristatyme.
 • Rugpjūčio 8 d. mero pavaduotoja  L. Jakinevičienė lankėsi Stakliškių vidurinės mokyklos ikimokyklinio ugdymo skyriuje, susitiko su tėvų atstovais ir seniūnu G. Kaminsku. Susitikimo metu aptarta ikimokyklinio ugdymo skyriaus patalpų ir teritorijos sutvarkymas.
 • Rugpjūčio 9 d. meras V. Bujanauskas susitiko su socialinės apsaugos ir darbo viceministru D. Bitaičiu. Aptarti socialinio būsto klausimai.
 • Rugpjūčio 9 d. vyko  kelių eismo saugumo komisijos posėdis (komisijos pirmininkė L. Jakinevičienė). Svarstyti darbotvarkėje numatyti klausimai.
 • Rugpjūčio 9 d. L. Jakinevičienė ir UAB „Kautra“ filialo Prienų autobusų parko vadovas J. Rutkauskas lankėsi Veiverių seniūnijoje, kur susitiko su seniūnijos darbuotojais, seniūnaičiais. Aptarti keleivių vežiojimo klausimai.
 • Rugpjūčio 9 d. L. Jakinevičienė ir A. Marcinkevičius susitiko su Iniciatyvinės grupės „Už socialinį teisingumą“, Nemuno kilpų regioninio parko direkcijos, VĮ „Kauno regiono keliai“ atstovais. Kalbėta apie Balbieriškio atodangos priežiūrą.

Prienų rajono savivaldybės meras Vytas Bujanauskas gyventojus priima antradieniais 9–12 val. ir 17–18 val. (būtina išankstinė registracija, tel. (8 319) 61 102).
Prienų rajono savivaldybės mero pavaduotoja Loreta Jakinevičienė gyventojus priima trečiadieniais 9–12 val. ir 17–18 val. (būtina išankstinė registracija, tel. (8 319) 61 102).

Prienų rajono savivaldybės informacija

Taip pat skaitykite

1 komentaras

 1. Vilija Janulevičienė (VJ)

  Norėtume Jums priminti: jau nuo kovo mėnesio Iniciatyvinė grupė yra Visuomeninis judėjimas ,,UŽ socialinį teisingumą“ . TAIP PAT BŪTINA PAMINĖTI, KAD: Šią savaitę (rugpjūčio 8 d.) Visuomeninio judėjimo ,,Už socialinį teisingumą“ atstovai bei keletas rajono gyventojų, susitiko su rajono meru Vytautu Bujanausku ir pavaduotoja Loreta Jakinevičiene. Susitikime aptarti labiausiai rajono gyventojams aktualūs klausimai.
  Vienas pagrindinių klausimų – Balbieriškio atodangos priežiūra. Rajono vadovai paraginti, kaip įmanoma skubiau, informuoti visas atsakingas įstaigas bei privačios valdos savininką, dėl lankomiausios valstybės saugomo gamtos paveldo objekto sutvarkymo. Būtina susitelkti ir kuo skubiau priimti ryžtingus sprendimus. Šiuo metu atodanga yra apgailėtinos būklės. Be to, nėra apsauginės tvorelės ir, bet kuriuo metu, gali įvykti nelaimė.
  Nepaparastai svarbus klausimas – kainos už komunalinių atliekų surinkimą ir tvarkymą. Judėjimo atstovai teigė, kad artimiausiu metu, tarybos posėdyje, vienu iš klausimų bus svarstomas ,, DĖL PRIENŲ RAJONO SAVIVALDYBĖS TARYBOS 2008 M. KOVO 27 D. SPRENDIMO NR. T3–83 ,,DĖL PRIENŲ RAJONO SAVIVALDYBĖS VIETINĖS RINKLIAVOS UŽ KOMUNALINIŲ ATLIEKŲ SURINKIMĄ IŠ ATLIEKŲ TURĖTOJŲ IR ATLIEKŲ TVARKYMĄ NUSTATYMO IR NUOSTATŲ PATVIRTINIMO“ PAKEITIMO patvirtinimas. Pritarus šiam sprendimo pakeitimui, padidės financinė našta gyventojams. Prieš didinant rinkliavos apmokestinimą, būtina įsiklausyti ir tartis su gyventojais. Svarbu, kad savivaldybė, Tarybos nariai spręstų ne apie paslaugos kainos didinimą, o apie kokybiškos paslaugos, nepažeidžiant žmogaus teisių, atitinkamą apmokestinimą. Žmonėms suteikti galimybę pasirinkti: rinkliavą ar sutartis, ar kitą apmokestinimo būdą. Savivaldybės vadovai patikino, kad sudaryta Darbo grupė, nagrinėjanti atliekų surinkimo ir tvarkymo nuostatų tobulinimo klausimus, dirbs toliau. Į jos darbą bus įtraukta ir Visuomeninio judėjimo atstovė, narė Rima Smalstienė. Tokiu būtu, išanalizavus situaciją, judėjimui atsiras galimybė pateikti siūlymus dėl komunalinių atliekų surinkimo ir tvarkymo kainų.
  Į susitikimą atvyko ir Veiverių miestelio dalies seniūnaitė Regina Skučienė, bei Prienų miesto Vytauto g. 23 namo gyventoja. Viešnios atstovauja gyventojus, kurie napatenkinti ant pastatų įrengtomis mobiliojo ryšio antenomis. Tiek Veiverių centre ant vandens bokšto, tiek Prienų miesto centre ant kultūros ir laisvalaikio centro, esančios antenos, atsirado neinformavus gyventojus ir neatsiklausus jų nuomonių. Mero pavaduotoja Loreta Jakinevičienė pažadėjo išsiaiškinti ar tuo metu, kai buvo derinama mobiliųjų ryšių antenų statyba, buvo būtinas gyventojų informavimas bei sutikimas.
  Susitikimo metu aptarti ir kiti klausimai, diskutuota, išsakyti pastebėjimai.
  Visuomeninis judėjimas tikisi, kad nuolatinio bendradarbiavimo, pasitikėjimo, dažnesnių susitikimų su Prienų rajono savivaldybės vadovais dėka, bus išspręstas ne vienas svarbus klausimas.

  Visuomeninio judėjimo ,,Už socialinį teisingumą‘‘ informacija