„Rūdupio – KKSC“ krepšininkų pergalei prireikė pratęsimo

Sausio 13 d. Prienų „Rūdupio – KKSC“ krepšininkai žaidė RK„B“L rungtynes su Jonavos „SK Triobet“ komanda ir dramatiškoje kovoje išplėšė pergalę. Tiesa, tam prireikė pratęsimo.

Šiose rungtynėse prieniškių komandai negalėjo padėti jos lyderis Mantvydas Gečionis.
Deja, pirmame kėlinyje aikštelės šeimininkams nepavyko sustyguoti savo žaidimo ir svečiai iš Jonavos po pirmojo kėlinio pirmavo 14 taškų skirtumu (15:29).
Antrame kėlinyje prieniškių žaidimas pagerėjo ir skirtumas pradėjo tirpti. Kėliniui įpusėjus, komandas skyrė tik 3 taškai (32:35). Bet svečiai nesiruošė taip lengvai perleisti aikštelės šeimininkams iniciatyvos ir padidino savo pranašumą iki 9 taškų (35:44).
Visgi prieniškiai iki kėlinio pabaigos sugebėjo sumažinti atsilikimą iki penkių taškų (41:46).
Trečiojo kėlinio pradžioje „Rūdupio – KKSC“ krepšininkai galingai spurtavo ir,  trijų minučių atkarpą laimėję 12:0, įgijo 7 taškų pranašumą (53:46).
Ir kai atrodė, jog rungtynėse pasiektas persilaužymas, Jonavos komanda rezultatą išlygino (57:57). Niekam nepavyko įgyti pranašumo ir po trijų kėlinių (64:64).
Ketvirtame kėlinyje rezultato sūpuoklės buvo palankesnės tai vienai, tai kitai komandai. Bet ir po keturių kėlinių nugalėtojas nebuvo išaiškintas (85:85).
Pratęsimą sėkmingiau sužaidė aikštelės šeimininkai (13:4) ir iškovojo pergalę (98:89).
Mantas Gūžys pelnė 24 taškus, Karolis Mikuličius – 22, Raimundas Gerbutavičius – 13, Šarūnas Stiklakis ir Arnas Snapaitis (11 atkovotų kamuolių) – po 12.

Ir dar. Sausio 12 d. rungtynės tarp Vilniaus LKSK ir Prienų „Rūdupio – KKSC“ komandų buvo nutrauktos  aikštelės šeimininkų iniciatyva, esant rezultatui 29:42 „Rūdupio – KKSC“ naudai.