Rajono krepšinio pirmenybėse

Rajono krepšinio pirmenybėse reguliariame cikle liko sužaisti vienerias rungtynes (Policija – Osmedas). Po to prasidės kovos dėl nugalėtojų vardo.

Penktame ture pergales iškovojo PGT, Jiezno ir N. Ūtos krepšininkai.

Ugniagesiai įtemptoje kovoje sugebėjo palaužti „Savivaldybės/Gyvenimo“ krepšininkus, kuriems pergalė buvo labai reikalinga dėl patekimo į kitą etapą. Deja, „Savivaldybės/Gyvenimo“ komanda neišnaudojo galimybės laimėti, nors po sėkmingai sužaisto trečiojo kėlinio prieš lemiamą ketvirtį pirmavo 3 taškais (59:62). Ugniagesiai ketvirtame kėlinyje išplėšė pergalę (87:82) ir tęs kovą dėl medalių.

Tiesa, „Savivaldybės/Gyvenimo“ krepšininkai laimėjo atidėtas rungtynes su „Osmedu“ (88:80) ir dar turi šansų patekti į kitą etapą, jei „Policija“ įveiks „Osmedą“. Priešingu atveju, į kitą etapą žengs „Osmedas“.

Prienų miesto pogrupyje be Prienų PGT vietą kitame etape jau užsitikrino ir „Policijos“ krepšininkai bei KKSC-93 komanda.

Seniūnijų pogrupyje reguliarųjį turnyrą laimėjo Stakliškių krepšininkai, antroje vietoje N. Ūtos komanda, kuri penktame ture 58:45 įveikė Išlaužo krepšininkus. Ir šiose rungtynėse viskas sprendėsi ketvirtame kėlinyje, nes po trijų kėlinių komandas skyrė tik 4 taškai (37:41), kuriais pirmavo N. Ūtos komanda.

Gan netikėtai penktame ture Jiezno krepšininkai net 27 taškų skirtumu įveikė Veiverių komandą, nors po pirmo kėlinio 9 taškais pirmavo veiveriškiai (20:11). Po trijų kėlinių Jiezno komanda pirmavo tik 3 taškais (43:46), o rungtynes laimėjo rezultatu 77:50. Į kitą etapą pateko ne tik N. Ūtos ir Stakliškių, bet ir Jiezno bei Išlaužo komandos.