Prienuose prasidėjo derybos dėl nuotekų valymo kainų

Prienų rajono ir Birštono savivaldybės naudojasi vienais valymo įrenginiais, kurie yra Birštono savivaldybėje. Prienuose visada buvo kalbama, jog nuotekų šalinimo kainas didina tai, jog daug reikia mokėti už nuotekų valymą ir kad Birštonas neina į kompromisus. Regis, reikalai pajudės į gerąją pusę, nes į Prienus atvykusi Birštono savivaldybės merė Nijolė Dirginčienė naujienų portalui kvitrina.com pasakė, jog kurorto delegacija atvyko derėtis, o ne tik ginti savo pozicijos.

Deja, pirmas derybų raundas baigėsi nesėkmingai. Šalys kol kas kompromiso nesurado.

Nijolė Dirginčienė, Birštono savivaldybės merė

Kol kas sprendimas nepriimtas. Nutarėme, jog abi Savivaldybės vyks į Kainų kontrolės komisiją ir derėsis. Mano asmeninė pozicija, kad Prienų ir Birštono gyventojai už nuotekų valymą mokėtų tą pačią kainą. Ir, gink Dieve, tokias kalbas, jog Prienai dengia Birštonui dalį kainos. Norime, kad kiekvienas mokėtų už savo nuotekas, o kaina būtų vienoda.

Raimundas Markūnas, Prienų r. savivaldybės mero patarėjas

Sprendimas nepriimtas, bet situacija tapo aiškesnė, nes prasidėjo diskusijos ir bus ieškomas kompromisas. Faktas, jog Prienai valo žymiai daugiau nuotekų, ir tai natūralu. Taip pat natūralu, jog visi nori mokėti mažiau, todėl būtina rasti bendrą sprendimą, kuris atitiktų visų interesus.

Valentinas Vincas Revuckas, Birštono savivaldybės administracijos direktorius

Sprendimas nepriimtas, nes abi Savivaldybės neatliko tinkamai savo namų darbų. Reikia žymiai gilesnės analizės ir ne už vienerius metus. Visų noras mokėti mažiau, todėl bus analizuojami įvairūs variantai, o teisėju bus Kainų komisija. Mes tikrai nenorime skriausti Prienų gyventojų, bet reikia viską išsiaiškinti ir derėtis. Iki šiol bendravo įstaigų vadovai, dabar pereita į kitą lygį – Savivaldybių.

Vytas Bujanauskas, Prienų rajono savivaldybės meras

Sprendimas nepriimtas, bet postūmis padarytas. Važiuosime ir derėsimės su Kainų komisija. Diskusija prasidėjo, ir tikimės pozityvaus rezultato.

Jonas Kavaliauskas

 

Taip pat skaitykite

1 komentaras