Prienų rajono pirmenybių apžvalga

Sausio 7 d. buvo sužaisti 3 Prienų rajono savivaldybės pirmenybių mačai. N.Ūtos krepšininkai sutriuškino Jiezno komandą (81:48), Veiverių komanda įveikė Išlaužo krepšininkus, o Balbieriškio krepšininkai turėjo pripažinti Stakliškių komandos pranašumą (52:64).

Jieznas – N.Ūta

Pirmame kėlinyje vyko apylygė kova (12:13). Antrame, o ypač trečiame kėlinyje išryškėjo N.Ūtos krepšininkų pranašumas ir po trijų kėlinių jie pirmavo 23 taškų skirtumu (37:60). Ketvirtame kėlinyje jiezniškiai visiškai palūžo ir rungtynes pralaimėjo 33 taškų skirtumu (48:81).

Išlaužas – Veiveriai

Rungtynėse tarp Išlaužo ir Veiverių komandų pirmavo tai viena, tai kita komanda. Po dviejų kėlinių 5 taškais pirmavo išlaužiškiai (32:27). Persilaužymas rungtynėse įvyko trečiame kėlinyje, kuri Veiverių krepšininkai laimėjo 10 taškų skirtumu. Veiverių komanda prieš lemiamą kėlinį įgytą pranašumą (44:49) ketvirtame padidino dar 5 taškais (55:65).

Balbieriškis – Stakliškės

Senų varžovų  dvikovoje intrigos nebuvo. Stakliškių krepšininkai nuo rungtynių pradžios turėjo iniciatyvą ir po trijų kėlinių pirmavo rezultatu 41:55. Ketvirtame kėlinyje Balbieriškio komanda sumažino atsilikimą 2 taškais, bet rungtynes rezultatu 64:52 laimėjo Stakliškių komanda.

Sausio 8 d.

KKSC-94 – PGT

Sausio 8 d. Prienų rajono savivaldybės pirmenybėse buvo sužaistos du mačai. Eilinę pergalę iškovojo PGT krepšininkai, kurie 22 taškų skirtumu sutriuškino KKSC-94 komandą (98:77). Pavadinti šias rungtynes lengvu vienos komandos pasivaikščiojamu tikrai negalima, nes po pirmo kėlinio KKSC jaunimas pirmavo 7 taškais (27:20). Visgi daugiau patirties turintys ugniagesių komandos krepšininkai perėmė iniciatyvą ir pergalingai užbaigė rungtynes.

Osmedas – KKSC-93

Pergale pirmenybes pradėjo ir„Osmedo“ komandą, kuri sugebėjo įveikti KKSC-93 krepšininkus tik po pratęsimo (72:61). Gynybiniame mače tris kėlinius pirmavo „Osmedo“ krepšininkai (48:42), bet ketvirtame kėlinyje KKSC-93 komanda išlygino rezultatą (59:59).
Pratęsimo metu KKSC-93 komanda sugebėjo įmesti 2 taškus, o jų varžovai net 19.