Prienų rajono meru išrinktas Alvydas Vaicekauskas

IMAG1182Kovo 15 d. Prienų rajono savivaldybės gyventojai apsisprendė ir pirmuoju tiesiogiai renkamu savivaldybės vadovu (meru) išrinko socialdemokratą Alvydą Vaicekauską.

Pagal naujienų portalo turimą informaciją, A. Vaicekauskas (5223)  surinko 656 balsų daugiau už savo konkurentę Loretą Jakinevičienę (4567).
Antrajame mero rinkimų ture balsavo 9790 rinkėjų iš 25129 rajono gyventojų, turinčių balsavimo teisę.

Alvydas Vaicekauskas, duodamas savo štabe video interviu kvitrina.com portalui, padėkojo jį palaikiusiems žmonėms ir pažadėjo atsakingai dirbti jų labui.

Socialdemokratų rinkimų štabe apsilankiusi Loreta Jakinevičienė pasveikino oponentą su pergale. Portalui kvitrina.com „tvarkietė“ pasakė, jog nors pralaimėjo kovą dėl mero posto, bet gautas balsų skaičius džiugina.

Kartu su L. Jakinevičiene  pasveikinti A. Vaicekauską su pergale atvyko ir Seimo narys Vytautas Kamblevičius, kuris prieš rinkimus buvo išsakęs garsią frazę: „Arba šiemet, arba niekada!“.

Tiesa, ir išrinktasis meras, ir jo oponentė patvirtino, jog Taryboje dirbs Prienų rajono žmonių labui.
Socialdemokratų rinkimų štabe buvo pakili nuotaika, o „tvarkiečių“ štabe, kuriame buvo susirinkę visų „Penkių koalicijos“ partnerių atstovai – gan liūdna.

Meras išrinktas, Savivaldybės taryba taip pat. Pirmasis posėdis greičiausiai bus sušauktas balandžio mėnesį. Deja, išrinktasis meras A.Vaicekauskas kol kas nepanoro video interviu metu atskleisti asmenybių, kurios bus siūlomos į mero pavaduotojo ir administracijos direktoriaus vietas.

Ilgai laukti tikrai nereikės, nes socialdemokratas žadėjo darbų tęstinumą.

Taip pat skaitykite

8 komentarai

  1. Laimingi veidai:)

    Nuoširdžiai sveikiname su lauktu laimėjimu. Labai svarbu, kad Prienų rajonas atsidurs stabilaus, adekvačiai mąstančio ir pozityviai žvelgiančio į aplinką žmogaus rankose. Laukiame gerų pokyčių ir linkime sėkmės Merui.

  2. Su pergale!

    Sveikiname merą A. Vaicekauską ir visus partiečius su pergale, linkime sėkmės tolimesniuose darbuose, formuojant gerą, kompetetingą ir norinčią rajono žmonėms dirbti komandą