Prienų policijoje malonios akimirkos su jaunaisiais bičiuliais

DSCF0972

Rugsėjo 9-13 dienomis Prienų rajono policijos komisariate lankėsi mažieji svečiai iš įvairių Prienų rajono mokyklų ir vaikų darželių. Surengtos 8 ekskursijos.

Policijos pareigūnai vaikams aprodė Prienų r. PK patalpas: operatyvaus valdymo grupėje − laikino sulaikymo kameras. Budėtojai supažindino, kaip priimami asmenų pranešimai apie teisės pažeidimus ir nusikalstamas veikas, ekspertas pademonstravo, kaip paimami pirštų atspaudai.

Vaikai nedrąsiai pravėrė PK viršininko Dainiaus Janavičiaus kabineto duris.  Prienų policijos vadovas nuoširdžiai priėmė mažuosius svečius.

Salėje buvo rodomi filmukai apie saugų eismą. Naudingus patarimus dalijo policijos bičiulis Amsis. Policininkai kalbėjo apie vaikų teises, pareigas, atsakomybę, supažindino su kasdieniame gyvenime  tykančiais pavojais, patarė, kaip jų išvengti, norint nepatekti į klastingus spąstus. Buvo pabrėžtas policijos pareigūnų tikslas – saugoti, padėti, ginti.

Išklausę teisėsaugininkų, mažieji pasakojo savo išgyventas istorijas, klausė patarimų, kaip elgtis tam tikrose situacijose. Netrūko ir rimtų kalbų, ir postringavimų.

Kieme visi, ypač mažieji, veržėsi apžiūrėti policijos automobilių, išbandyti, kaip veikia garso ir šviesos signalai. Vaikai buvo nustebinti, kad policijos pareigūnai gali būti dosnūs − vaišinti saldainiais, dovanoti knygutes, atšvaitus.

Su mažaisiais bičiuliais visada malonu bendrauti, nes jie be galo nuoširdūs − viską priima tyra atvira širdimi.

Prienų rajono policijos komisariato informacija

 

Taip pat skaitykite

1 komentaras

  1. močiutė

    Ačiū policijos darbuotojams už tai,kad randa laiko skirti mažiesiems-mano anūkė nuo tos dienos mane moko eiti per gatvę,o kai padarau klaidą,liepia dovanotą Jūsų knygelę skaityt.Pagarba Jums.