Prienų komanda „Guostos” prieglobstyje pasidžiaugė geru sezonu

IMGP0893Birželio 19 d. krepšinio klubo „Prienai” komanda šventė sezono baigimą „Guostos” prieglobstyje.

Šiais metais Prienų krepšininkai eilinį kartą nustebino Lietuvą ir LKF taurės varžybose paliko visus, tarp jų „Žalgirį” ir „Lietuvos rytą”, už nugaros.

Šia pergale ypač džiaugėsi LKF prezidentas Arvydas Sabonis, palinkėjęs ištvermės komandos vadovui Aurimui Bartuškai, formuojant ekipą naujam sezonui. Pasak A. Sabonio, norėtųsi, kad ir toliau būtų įdomu stebėti naujai suburtą kolektyvą, ir nesvarbu, jog kai kam prieniškiai buvo lyg rakštis.

LKL prezidentas pabrėžė, jog kai jį klausia, kas tie Prienai, jis atsako, jog tai miestelis, kuriame žmonės moka žaisti krepšinį.

Šių metų komandos sezono uždarymas ne tik šventinis, bet ir pažeriantis daug klaustukų, nes komandą paliko jos ilgametis strategas Virginijus Šeškus.

LKF generalinis sekretorius Mindaugas Špokas šia proga pasakė, jog trenerio pasikeitimas neturi sutrukdyti Prienams ir toliau sėkmingai žaisti, ir palinkėjo neužleisti iškovotų pozicijų.

Prienu_sporto_svente_2014_afisaTiesa, pagrindinis šio sezono komandos rėmėjas, verslininkas Antanas Guoga, paklaustas, ar ir toliau rems komandą, atsakė „ne”, bet apsisprendimo priežasčių tiksliai neįvardino.

Į A. Guogos samprotavimus, jog savivaldybė per mažai dėmesio skyrė komandai, Prienų rajono savivaldybės administracijos direktorius Algis Marcinkevičius sveikinimo kalboje pažymėjo, jog nors savivalda vykdo daug atsakingų funkcijų, komanda visada sulaukdavo ir ateityje sulauks adekvataus palaikymo. Administracijos vadovo teigimu, šio sezono komandos pasiekimas – ne vienerių metų darbo rezultatas ir džiugu, kad jau paliktas ryškus spaudas šalies krepšinio istorijoje.

LKL generalinis direktorius Romualdas Brazauskas pastebėjo, jog dalyvauti Prienų komandos sezono uždarymo šventėse visada smagu, nes pats faktas, jog nedideliame mieste yra tokio aukšto lygio komanda, kuri žinoma ir už šalies ribų, unikalus dalykas.

R. Brazausko teigimu, miestas turi didžiuotis, turėdamas tokią komandą, ir stengtis išlaikyti ją: „Komandos likimas neturi priklausyti nuo vieno ar kelių žmonių pasitraukimo”.

Be įvardintų asmenų šventėje dalyvavo LKL prezidentas Remigijus Milašius, komandos rėmėjai, „Prienų” klubo draugai.

Šventės metu buvo pagerbti komandos žaidėjai, rėmėjai. Gerą nuotaiką palaikė ansamblis „Nemuno krantai” ir solistė Neringa Garmuvienė (Senavaitytė).

Šventės vedėjas Giedrius Garmus nestokojo šmaikštumo ir vis bandė prikalbinti Arvydą Sabonį įsilieti į „Prienų” komandą.

2013-2014 metų sezonas komandai buvo tikrai geras. Iškovota 4-oji vieta LKL pirmenybėse ir, pasak V. Šeškaus, jei ne tos nelemtos traumos, komanda būtų žaidusi finale. BBL čempionate užimta antroji vieta, o sezoną vainikavo LKF taurės laimėtojų vardas.

Vis tik oficialiosios dalies pabaigoje vienas iš komandos rėmėjų paragino A. Guogą nesuplakti į vieną krūvą politikos ir sporto ir pakvietė visus suremti pečius ir likti su komanda, nes būtent dabar jai labai reikalingas palaikymas.

 

Karolis Urba

Taip pat skaitykite

3 komentarai

  1. prieniškis

    Gražiausia, didžiausia, meiliausia, seksualiausia, karščiausia remėja renginyje- rajono savivaldybės teisininkė Draugelytė. Gal tai Prienų krepšinio komandos talismanas? Guogos nebus – Draugelytė bus.