Prienų futbolo čempionatas: 6 komandos, vienas ratas ir atkrintamųjų karuselė

futbolas

kvitrina.com

Rugpjūčio 4 d. Prienų KKSC susirinkę 6 komandų vadovai nutarė, jog nuo rugsėjo 3 d. prasidės 7×7 Prienų futbolo čempionatas. Jame dalyvaus „Stadiono“ (Prienai), „Ąžuolo“ (Prienai), „Ringio“ (Balbieriškis), „Kalniečių“ (Birštonas), „Pozityvūs“ (Veiveriai) ir „Gelgaudiškio“ (Gelgaudiškis) komandos.

Susitikimo metu buvo nutarta, jog čempionatas vyks vieno rato sistema. Varžybos vyks penktadieniais, šeštadienis buvo įvardintas kaip atsarginis variantas. Pirmosios dvi komandos iš karto žengs į pusfinalį, o likusios keturios sužais ketvirtfinalio mačus. Pusfinalio rungtynės vyks penktadienį, o mažojo ir pagrindinio finalo – šeštadienį.

Čempionatą organizuoja Prienų KKSC ir klubas „Stadionas“.

Taip pat skaitykite

1 komentaras

  1. Algis Marcinkevičius

    Atstovaudamas Prienų rajono savivaldybę aš taip pat dalyvavau šiame susitikime su futbolo komandų vadovais ir organizatoriais. Pasitarimo metu diskutavome apie Prienų futbolo lygos organizavimą. Visais klausimais sutarėme išdiskutavę ir įvertinę kiekvieną pasiūlymą. Futbolininkams ir čempionato organizatoriams perdaviau žinią, kad Savivaldybė ir Prienų sporto centras, siekiame išlaikyti patrauklų ir aukštą varžybų lygį, todėl ir toliau remsime šį sporto renginį finansiškai. Bus samdomi federacijos teisėjai, taip pat Savivaldybė padengs Prienų r. savivaldybės komandoms startinį mokestį. Visi labai tikimės, kad organizuodami įvairių sporto šakų čempionatus ar turnyrus sulauksime daugiau dalyvaujančių mūsų krašto sportininkų. Pagarbiai, Prienų r. savivaldybės administracijos direktoriaus pavaduotojas Algis Marcinkevičius.