Pirmose draugiškose rungtynėse  Mariaus Leonavičiaus kariauna įveikė „Žalgirio“ dublerius

jovan

Rugpjūčio 30 d. Prienų „Labas GAS“ krepšininkai svečių aikštelėje žaidė pirmąsias draugiškas rungtynes su Kauno „Žalgirio“ dubleriais. Mariaus Leonavičiaus kariauna be Vasos Pušico, Juwano Durhano ir Mintauto Mockaus pagalbos permainingose rungtynėse įveikė aikštelės šeimininkus rezultatu 84:80 (28:18, 11:18, 24:17, 21:27).

ignas

Prienų komanda rungtynes pradėjo galingu spurtu 13:1 ir išlaikė iniciatyvą iki pirmojo kėlinio pabaigos (28:18). Deja, antrajame kėlinyje aikštelės šeimininkai sugebėjo perimti iniciatyvą ir sumažino skirtumą iki 3 taškų (39:36).

Visgi, po pertraukos „Labas GAS“ trenerių štabui pavyko stabilizuoti padėtį ir Prienų komandos krepšininkai atgavo dviženklį pranašumą (63:53). Bet ketvirtajame kėlinyje „Žalgirio“ jaunimas pabandė pakreipti įvykius aikštelėje savo naudai. Ir iš dalies jiems tai pavyko. Prienų krepšininkai atlaikė spaudimą ir laimėjo rungtynes 4 taškų skirtumu (84:80).

rokas

„Labas GAS“ komandą į priekį vedė Ignas Sargiūnas (16) ir Jovan Kljajič (16). Rapolo Ivanausko sąskaitoje 13 taškų, Roko Gadiliausko – 11 (13 atkovotų kamuolių), Tobiaso Borgo – 11.