„Nemunas“ išsikapstė iš duobės, „Pozityvūs“ krito Kazlų Rūdoje

IMGP7214

Sekmadienį KAFF III lygos pirmenybių rungtynes žaidė abi mūsų krašto komandos.
Veiverių „Pozityvūs“ futbolininkai viešėjo Kazlų Rūdoje, kur susitiko su vietine komanda.

Svečiai pirmieji įmušė įvartį (0:1, Paulius Sirotavičius). Aikštelės šeimininkai dar pirmajame kėlinyje rezultatą išlygino (1:1). Antrojo kėlinio pradžioje abi komandos uždirbo teisę mušti 11 m baudinius. Pirmiausiai ją gavo „Kazlų Rūdos-Švyturio“ futbolininkai (2:1), vėliau tokia proga pasinaudojo ir ją realizavo Elvinas Derevenko (2:2). Deja, rungtynių pabaigoje „Pozityvūs“ komanda nesugebėjo apginti savo vartų ir praleido du įvarčius (4:2).

Prienų-Birštono „Nemunas“ futbolininkai žaidė su Kauno  „Nadruvis-Imsrė“ komanda. Nuo pirmųjų minučių aikštelės šeimininkai perėmė iniciatyvą ir užspaudė svečius jų aikštės pusėje. Deja, varžovų vartai taip ir liko „sausi“. Užtat viena iš retų svečių atakų baigėsi įvarčiu ir kauniečiai po pirmojo kėlinio pirmavo rezultatu 0:1. Antrojo kėlinio pradžioje „Nadruvis-Imsrė“ komanda gavo teisę į 11 m baudinį ir padvigubino savo persvarą (2:0).

Visgi, aikštelės šeimininkai nepalūžo ir per likusias 20 minučių pelnė 3 įvarčius. Pirmasis krito po Virmanto Šabasevičiaus smūgio, antrasis buvo įmuštas po Alvaro Zagursko aktyvių veiksmų varžovų baudos aikštelėje. Tašką rungtynėse padėjo Darius Urbelionis ir „Nemunas“ išplėšė pergalę rezultatu 3:2.