Naujienų portalo kvitrina.com apklausa rodo, kad rinkimų favoritas – Andrius Palionis

article

kvitrina.com

Naujienų portalas kvitrina.com vykdo apklausą „Rinkimai 2016. Už ką balsuosit?“.

Spalio 3 d. duomenys rodo, kad portalo lankytojai daugiausiai savo balsų per rinkimus atiduotų už Seimo narį Andrių Palionį (43 %). Algis Marcinkevičius patrauklus 12 % kvitrina.com skaitytojų. Toliau rikiuojasi Ąžuolas Raškevičius (11 %), Vytautas Kamblevičius (9 %), Emanuelis Zingeris (9 %), Egidijus Visockas (7 %), Gintautas Bartulis (6 %), Jūratė Gaučienė (2 %) ir Vladas Raišys (1 %).

Primename, jog prieš 4 metus rinkimuose į Seimą pirmajame etape daugiausiai rinkėjų balsų gavo nepriklausomas kandidatas Andrius Palionis (32,96 %), antras buvo Alvydas Vaicekauskas (14,90 %). Antrajame ture žmonės palaikė A. Palionio kandidatūrą (70,2 %).

Šių metų rinkimuose A. Palionis dalyvauja kaip LSDP kandidatas. Alvydas Vaicekauskas, laimėjęs tiesioginius savivaldybės mero rinkimus, rinkimuose į Seimą nedalyvauja. Trečias (12,14 %) 2012 metų rinkimuose buvęs Vytautas Kamblevičius, kuris į Seimą pateko per partinį sąrašą, šiuose rinkimuose, be jokios abejonės, bandys reabilituotis. Tokią išvadą galima daryti atsižvelgiant į agitacinių plakatų ir reklamos mastą.

Rinkimai 2016. Už ką balsuosit?

Rezultatai

Loading ... Loading ...

Prienų – Birštono vienmandatinėje apygardoje nemažai naujokų. Tai Ąžuolas Raškevičius, Gintautas Bartulis, Vladas Raišys, Jūratė Gaučienė.

Egidijų Visocką prieš 4 metus palaikė 6,19 %, o Algį Marcinkevičių – 4,35 % rinkėjų.

Daugiamandatėje Prienų – Birštono apygardoje, be jau minėtų kandidatų, rinkimuose dalyvaus Dovilė Adamonytė (59 vieta sąraše, LSDP), Jūratė Zailskienė (100, LSDP), Darius Šeškevičius (125, TS-LKD), Loreta Jakinevičienė (20, „Tvarka ir teisingumas“), Jurgita Šeržentienė (85, „Tvarka ir teisingumas“), Remigijus Zolubas (126, Liberalų sąjūdis), Vytautas Martinaitis (134, Darbo partija), Rytis Gaučys („Drąsos kelias“), Leonas Sakalavičius (30, Lietuvos sąrašas), Artūras Buitkus (34, Lietuvos sąrašas).

Daugiamandatėje apygardoje partijų sąrašuose įrašyti ir vienmandatininkai.

 

Taip pat skaitykite

3 komentarai

  1. Vytautas Kuzmickas

    Gerbiamasai,gerbiamoji rinkimai vyksta į tautios atstovybę,todel čia eina kalba ne apie eilinius piliečius,o apie renkamuosius ir išrinktuosius.Gaila,kad nesate tikras pilietis ir slepiatės po nykiia iškaba..Bet čia reikėtų priminti,o gal prisiminsite,kas valstybininko principus vieną kartą jau yra pamynęs….

  2. Vytautas Kuzmickas

    Kas favoritas,kas ne favoritai atskleis tik rinkimai.Pateikti duomenys nėra sociologinė apklausa,pagal amžiaus ,lyties,išsilavinimo,tautybės,partinės priklausomybės kategorijas.Į rinkimus ,rinkėjau ateik tik su savo nepriklausoma nuomone,galvodamas apie būtinus pozityvius pokyčius mūsų krašte ir visoje Lietuvoje!