Mobilusis 4G internetas MEZON 2012 metais bus prieinamas visuose savivaldybių centruose

UAB „Aipek“ –įgaliotas atstovas,
J.Basanavičiaus g.14, Prienai, tel. 8-319-60180,
el. paštas biuras@aipek.lt

AB Lietuvos radijo ir televizijos centras (Telecentras) praneša, kad iki 2012 metų pabaigos 4G internetas MEZON bus prieinamas visų savivaldybių centruose. Mobilusis „WiMAX“ ryšys veikia jau daugiau nei 80 Lietuvos miestų ir gyvenviečių. Šiais metais tinklas bus toliau plečiamas, ryšio pajėgumai didės ir tose vietose, kur plačiajuosčiu internetu MEZON naudojamasi daugiausiai.

„Didžiuojamės sparčia „WiMAX“ tinklo plėtra ir toliau keliame sau ambicingus uždavinius – planuojame, kad 2012 metais veikiančių bazinių stočių skaičius išaugs iki 500“, – pasakoja techninės plėtros direktorius Gediminas Būdvytis.

Jo teigimu, pastaruoju metu bendrovė sulaukia ypač daug gyventojų ir net savivaldybių atstovų raginimų kuo greičiau įdiegti pažangią mobiliojo 4G „WiMAX“ ryšio technologiją jų gyvenvietėse.

„Mes visiškai neribojame mobiliuoju 4G internetu MEZON siunčiamų duomenų srauto, o klientų skaičius ir naudojimosi internetu intensyvumas nuolat auga. Rūpindamiesi paslaugų kokybe, naujas bazines stotis statome ne tik ten, kur jų iki šiol nebuvo, bet ir ten, kur stebime padidėjusį poreikį naudotis mūsų internetu“, – tvirtina Gediminas Būdvytis.

Telecentro paslauga iš tiesų pasižymi gerais kokybės rezultatais – LR Ryšių reguliavimo tarnybos (RRT) 2011 metais atlikti mobiliojo interneto prieigos matavimai rodo akivaizdų 4G interneto MEZON pranašumą pagal vidutinę greitaveiką, lyginant jį su kitų operatorių teikiamomis mobiliojo interneto kompiuteryje paslaugomis*.

Praėjusių metų pabaigoje – šių metų pradžioje mobilusis 4G internetas MEZON pradėjo veikti naujojoje Akmenėje, Pasvalyje, Prienuose, Žiežmariuose, artimiausiu metu jis bus pasieks Birštoną, Kupiškį, Rietavą, klientų poreikiams tinklas bus plečiamas Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje ir kitur.

Be to, kad didžiulėje šalies teritorijoje jau yra prieinamas mobilusis 4G internetas MEZON, visi Lietuvos gyventojai gali naudotis ir daugiau nei 1000 „WiFi MEZON klientams“ zonų. Dauguma jų yra kaimiškose vietovėse, todėl šis tinklas išplečia spartaus plačiajuosčio interneto prieinamumą už miestų ribų.

Telecentras dar teikia belaidžių technologijų interneto „Erdvės“ paslaugas, papildomų galimybių interneto prieigai užtikrinti suteikia kilnojamosios mobiliojo interneto stotys. Išnaudodamas įvairias technologijas Telecentras interneto ryšį gali suteikti bet kur Lietuvoje ir gali įgyvendinti pačius įvairiausius nestandartinius sprendimus.

Lietuvos mobiliojo interneto rinkoje Telecentras yra vienintelė 100 proc. lietuviško kapitalo bendrovė, be interneto dar teikianti radijo ir televizijos programų siuntimo, telefonijos, duomenų perdavimo ir kitas paslaugas.

Daugiau informacijos:
UAB „Aipek“ –įgaliotas atstovas, J.basanavičiaus g.14, Prienai, tel. 8-319-60180,
el. paštas biuras@aipek.lt

Taip pat skaitykite

1 komentaras