Mes grįžtam!

Prienų rajono socialdemokratai, drauge su iš visos Lietuvos suvažiavusiais partijos bičiuliais, gegužės 1 d. Vilniuje iškilmingai paminėjo Tarptautinę darbininkų dieną. Šia švente buvo siekiama pagerbti žmones, gyvenančius iš savo sąžiningo darbo, ir atkreipti visų dėmesį, kad darbas – didelė vertybė. Tą pačią dieną taip pat buvo paminėtos ir partijos įkūrimo 116-osios metinės. Šventiniame renginyje LSDP Prienų skyriui atstovavo 16 partijos bičiulių. Tarp jų: skyriaus pirmininkas Alvydas Vaicekauskas, pirmininko pavaduotojai Vytas Bujanauskas, Algis Aliukevičius, Arūnas Vaidogas.

Šventinės dienos minėjimas prasidėjo tradicine eisena sostinės Gedimino prospektu nuo LR Seimo pastato iki Vyriausybės. Eisenos priešakyje puikią nuotaiką skleidė pučiamųjų orkestras, o gausiai susirinkę LSDP partijos bičiuliai nešė žinią: „Sugrįžk į Lietuvą, patikėk, kad ir čia mes galime dirbti, kurti, gyventi ir planuoti ateitį“. Eisenos dalyviai su savimi turėjo kelioninius lagaminus su šūkiais „Grįžtu namo!“, kurie simbolizavo reikalavimus – teisę į orų darbą, teisingą atlygį ir socialdemokratų pasiryžimą sugrąžinti emigravusius lietuvius į Lietuvą.

Eisenai pasibaigus, V. Kudirkos aikštėje LSDP pirmininkas Algirdas Butkevičius visus susirinkusius pasveikino ir palinkėjo mėgstamo darbo ir tinkamo atlygio už jį, vylėsi, kad šiuo nelengvu valstybei laikotarpiu lietuviai nepraras vilties ir tikėjimo gražesniu rytojumi. LSDP pirmininkas taip pat išreiškė susirūpinimą ir nusivylimą, kad per trejus su puse metų valdantieji nemato problemos dėl mažų atlyginimų, dėl skriaudžiamų žmonių, dėl besitęsiančios emigracijos.

Po eitynių Lietuvos parodų ir kongresų centre „Litexpo“ vyko Socialdemokratų partijos konferencija, kurioje, iškilmingai Tautine giesme prasidėjusioje, dalyvavo 944 delegatai. Susirinkusieji patvirtino Seimo rinkimų programą, kandidatų vienmandatėse ir daugiamandatėje rinkimų apygardose sąrašą. Kandidatu į LR Seimą Prienų ir Birštono apygardoje išrinktas LSDP Prienų skyriaus pirmininkas Alvydas Vaicekauskas, kandidatais daugiamandatėje rinkimų apylinkėje patvirtinti Alvydas Vaicekauskas ir Angelė Bajorienė.

LSDP Prienų skyriaus informacija

 

Taip pat skaitykite

3 komentarai

  1. reikia grizt

    ir tvarka pasidaryt, be kaikurie su meru priesaky taip jau akivaizdziai stengiasi teistvarkiu programos posmus ivykdyt, o savaja pamirso. Grizkit is klajiniu tolimu ir atsikvosekit…

  2. prieniskis

    Labai keista,iš kur jie sugrįžta,jie net nebuvo niekur išėję,jau ir Prienus valdo kelinta kadencija,bet naudosiš tai maža,tiesa nelyginant kam….

  3. lina

    Jie, matai, grįžta…kolxozų pirmininkai komunistai,tskp instruktoriai ir Jiezno gimnazijos ,,renovatorius Vaidogas. Pravda, premjeru grįžta Kirkilas?