„Prienai“ V. Šeškui gimtadienio nesugadino, bet nervus pakuteno

IMGP3981Vasario 8 d. „Prienų“ krepšininkai žaidė LKL čempionato rungtynes su Vilniaus „Lietuvos ryto“ komanda. Prieš rungtynes niekas neabejojo, jog laimės vilniečiai. Bet „Prienų“ komanda parodė, jog turi parako ir garbingai sužaidė su tituluotais varžovais.

Prieš rungtynes

Prienų arena dar nematė tiek krepšininkų, kurie skirtingais metais gynė „Prienų“ garbę ir su komanda iškovojo ne vieną skambų titulą. Šios dienos varžovų strategas taip pat gerai žinomas mūsų krašto krepšinio specialistas Virginijus Šeškus, kuris vasario 8 d. švenčia savo gimtadienį.
Prieš rungtynes V. Šeškus naujienų portalui kvitrina.com pasakė, jog jo komandos laukia rimtas išbandymas ir gera treniruotė prieš Europos taurės varžybas trečiadienį.
„Prienų“ strategas Tadas Stankevičius, sužinojęs apie kolegos komentarą, pasakė, jog komanda bandys treniruotę paversti pragaru.

Sveikinimai

IMGP3967Prieš rungtynių pradžią įvyko dar keli malonūs dalykai. Buvo pasveikinti gimtadienius švenčiantys „Prienų“ komandos treneris Mindaugas Arlauskas ir „Lietuvos ryto“ komandos strategas Virginijus Šeškus.

Pradžia

Pirmojo kėlinio pradžioje „Prienų“ komandai pavykdavo išlaikyti nedidelį paritetą (2:2, 4:6). Tiesa, vilniečiai pataikė tritaškį, prieniškiai suklydo puolime ir labai greitai komandas jau skyrė 7 taškai (4:11).  Martynas Linkevičius atsakė tolimu metimu (7:11).
Komandos dar kartą apsikeitė taikliais tritaškiais (10:14).  Deja, dar du „Lietuvos ryto“ tolimi metimai leido V. Šeškaus kariaunai įgyti 10 taškų persvarą (10:20).  Antroje pirmojo kėlinio pusėje vyko apylygė kova. „Prienų“ krepšininkai neleido svečiams įsibėgėti, bet po pirmojo kėlinio turėjo 12 taškų deficitą (16:28).

Keturias antrojo kėlinio minutes aikštelės šeimininkai išlaikė nedidelį deficitą (24:35). Bet kėlinio pabaiga buvo labai nesėkminga, o vilniečiai išnaudojo prieniškių klaidas ir padidino persvarą iki 19 taškų (30:49).

Kova

Trečiojo kėlinio pirmoje pusėje „Prienų“ komanda Dominyko Milkos ir Domanto Šeškaus pastangomis sumažino skirtumą iki 14 taškų (43:57). Deja, dar arčiau priartėti prie varžovų nepavyko. Vilniečiai surengė keletą sėkmingų atakų ir padidino savo pranašumą iki 20 taškų (43:63).  Tiesa, T. Stankevičiaus auklėtiniams kėlinio pabaigoje pavyko sumažinti skirtumą iki 15 taškų (48:63) ir išlaikyti nedidelę intrigą rungtynėse.

Ketvirtajame kėlinyje situacija šiek tiek  pasikeitė. „Lietuvos ryto“ krepšininkai kėlinio pradžioje  padidino savo persvarą iki 20 taškų ir turėdami saugų pranašumą pergalingai užbaigė rungtynes (59:84). „Prienų“ strategas aikštelėje laikė jaunimą, kuris  pagirtinai kovojo dėl kiekvieno kamuolio.

Po rungtynių

„Lietuvos ryto“ sirgaliai pasibaigus rungtynėms susprogdino dūmų užtaisą ir nenorėjo išeiti iš salės, kol nepriėjo komandos strategas V. Šeškus. Vietoje, kurioje dislokavosi vilniečiai, buvo paliktos krūvos šiukšlių.

Apie „Prienų“ komandos žaidimą.

„Prienų“ komandos nusiteikimas patiko, ypač jaunimo. Deja, vėl nuvylė Arno Labucko žaidimas. Puolėjas po blankios pirmosios pusės (nulis taškų), antroje nepasirodė.
Jau tapo įprasta, jog daugiausiai taškų pelno Dominykas Milka. Šiose rungtynėse jis pelnė 16 taškų. Po dešimt taškų įmetė Martynas Linkevičius (13 atkovotų kamuolių) ir Paulius Vaitiekūnas. Paulius Ivanauskas sėkmingai dalino rezultatyvius perdavimus.
Nesėkmingos rungtynės buvo ir Gediminui Maceinai, kuris per 14 min. padarė 3 klaidas ir nepelnė nei vieno taško.

LKL: „Prienai“ – „Lietuvos rytas“ 59:84 (16:28, 14:21, 18:14, 11:21)