Prienų „TonyBet“ krepšininkai – LKF finale

IMGP7024Kovo 29 d. Prienų „TonyBet“ krepšininkai LKF pusfinalio rungtynėse su  Kauno „Žalgiriu“ parodė tvirtą charakterį ir eliminavo Kauno „Žalgirį“ iš kovos dėl taurės.

Prieniškiai žengė pirmąjį žingsnį apginti praeitais metais iškovotą LKF trofėjų.

„TonyBet“ krepšininkai pirmavo praktiškai visas rungtynes. „Žalgiriui“ buvo leista pirmauti tik du kartus – pirmojo kėlinio pradžioje ir akimirką trečiajame kėlinyje.

Pirmąjį kamuolį atkovojo „Žalgirio“ krepšininkai (2:0), bet Laimonas Kisielius atsakė taikliu tritaškiu (2:3). Kauniečiai po dviejų sėkmingų atakų įgijo 4 taškų pranašumą (7:3). Prienų komanda po Žygimanto Janavičiaus ir Gintaro Kadžiulio dvitaškių išlygino rezultatą (7:7). O po minutės Artūras Valeika išvedė „TonyBet“ komandą į priekį (9:10).
Dar po minutės G. Kadžiulis pataikė tritaškį, ir komandas jau skyrė 4 taškai (11:15), o po Martyno Linkevičiaus tolimo metimo ir pataikytos baudos Prienų komanda pirmavo 6 taškais (13:19). Vis tik „Žalgiris“ sėkmingiau sužaidė kėlinio pabaigą ir išlygino rezultatą (19:19).

Kėlinio pradžioje M. Linkevičius pataikė dar vieną tritaškį (19:22). Mindaugas Lukauskis į kauniečių dvitaškį atsakė tritaškiu, ir „TonyBet“ persvara padidėjo iki 4 taškų (21:25). „Žalgiris“ sėkmingai surengė dvi atakas ir išlygino rezultatą (25:25). Prienų komanda į tokį kauniečių šuolį atsakė 7 taškų spurtu (25:32). „Žalgiris“ bandė pavyti „TonyBet“ krepšininkus, bet prieniškiai kiekvieną kartą sugebėdavo pabėgti ir į didžiąją pertrauką išėjo, turėdami 4 taškų pranašumą (38:42).

IMGP7046

„Žalgirio“ komanda iškart ėmėsi darbo ir išlygino rezultatą (42:42). M. Lukauskis taiklus iš tritaškio zonos (42:45). Vis tik kėliniui įpusėjus „Žalgiris“ sugebėjo po ilgos pertraukos persverti rezultatą savo naudai (55:52). Bet Prienų žaidėjai nebuvo nusiteikę perleisti iniciatyvą varžovams, spurtavo 7:2 ir grąžino sau persvarą (57:59).
Vaidas Čepukaitis ir Laimonas Kisielius „TonyBet“ pranašumą padidino iki 6 taškų (57:63). Po trijų kėlinių Prienų komanda išlaikė 5 taškų persvarą (62:67).

IMGP6970Ketvirtasis kėlinys

Prienų krepšininkai po V. Čepukaičio dviejų sėkmingų metimų įgijo 10 taškų persvarą (62:72). A. Valeika į „Žalgirio“ dvitaškį atsakė tritaškiu, ir Prienų komanda persvara padidėjo iki 11 taškų (64:75). Po to tris minutes prieniškiai negalėjo įveikti varžovų gynybos, ir „Žalgiris“ sumažino skirtumą iki 5 taškų (70:75). A. Valeika pelnė dvitaškį (70:77). „Žalgirio“ bandymai  pavyti „TonyBet“ komandą nedavė naudos, nors paskutinę rungtynių minutę jie buvo sumažinę skirtumą iki keturių taškų (75:79). Virginijaus Šeškaus auklėtiniai atlaikė kauniečių šturmą ir laimėjo rungtynes 8 taškų skirtumu (76:84).