Lietuva stipri savo žmonėmis

Lietuvos valstybės atkūrimo dienos išvakarėse Prienų kultūros ir laisvalaikio centro didžiojoje salėje skambėjo muzika ir karaliavo liaudies šokiai. Šio gražaus renginio kaltininkais buvo ESF projekto „Bendravimas – vertybė“ dalyviai – Prienų „Nemuno“ pradinė mokykla, Šiaulių Didžvario gimnazija ir VšĮ „Šėltinio vaikai“.

Bendri projektai visada žavi, nes jie padeda ne tik parodyti dalyvių sugebėjimus, bet ir pamatyti, ką gali ir moka padaryti kiti, pasisemti patirties. O svarbiausias akcentas – bendravimas. Bendrauti galima įvairiai: kalbėtis, dainuoti, šokti. „Dainų ir šokių pynė Gimtinei“ – toks projekto dalyvių bendras renginys pakerėjo savo šiluma ir pilietiškumo sąvokos įprasminimu.

Dainuodami lietuviškas dainas, šokdami liaudiškus šokius, mes stipriname savo Tėvynę ir stiprėjame patys. Kokie esame mes, tokia yra ir mūsų Lietuva.

Renginyje buvo galima pamatyti daug gražaus jaunimo, kuris žino, kas buvo ir yra mūsų šaliai Justinas Marcinkevičius, ką reiškia lietuviškas žodis ir temperamentingas liaudiško šokio žingsnis. Šio renginio dalyviai nieko nežadėjo, neragino ką nors mylėti, o tiesiog dovanojo gimtinei dainų ir šokių pynę, savo jaunų širdžių šilumą ir tikėjimą, jog Lietuva stipri savo žmonėmis.

Taip pat skaitykite

3 komentarai

  1. Koordinatorė

    Džiaugiuosi ESF projekto ,,Bendravimas-Vertybė“ teikiamomis galimybėmis, mokinių tėvelių įsijungimu į jo įgyvendinimą ir Prienų Nemuno pradinės mokyklos mokytojų kūrybiškumu ir atsakingumu. Sėkmės!

  2. Koordinatorė

    Džiaugiuosi projekto ,,Bendravimas-Vertybė“ teikiamomis galimybėmis, mokinių tėvelių įsijungimu į jo įgyvendinimą ir Prienų Nemuno pradinės mokyklos mokytojų kūrybiškumu ir atsakingumu. Sėkmės!

  3. Daina

    Nemuno mokykla kiekviena karta maloniai nustebina ir dziugina. Saunuoliai, laikykites. Mes uz jus.