Lapkričio 11–16 d. Birštono savivaldybės veiklos apžvalga

Lapkričio 11 d. Birštono savivaldybėje vyko pasitarimas su Prienų rajono savivaldybės meru Vytu Bujanausku, mero pavaduotoja Loreta Jakinevičiene ir administracijos direktoriumi Algiu Marcinkevičiumi. Susitikime dalyvavo Birštono savivaldybės mero pavaduotojas Juozas Aleksandravičius, administracijos direktorius Valentinas Revuckas, direktoriaus pavaduotojas Ramūnas Noreika ir administracijos darbuotojai. Kalbėta apie Škėvonių kaime esančių kapinių priežiūros pasidalijimą ir jų plėtrą.

Lapkričio 12 d. Birštono savivaldybės mero pavaduotojas Juozas Aleksandravičius dalyvavo susitikime su Birštono A. Mikėno ėjimo klubu.

Lapkričio 14–17 d. Savivaldybės merė su Kauno regiono savivaldybių merais lankosi Tbilisyje (Gruzijoje). Kauno regiono plėtros agentūros organizuojamas vizitas yra skirtas demokratijos plėtrai, naujoms efektyvioms regiono politinio ir ekonominio vystymo formoms.

Lapkričio 14 d. mero pavaduotojas Juozas Aleksandravičius, administracijos direktorius Valentinas Vincas Revuckas ir seniūnas Jonas Kederys lankėsi pas Jundeliškių gyventoją dėl skundo, susijusio su grąžintinos žemės klausimais.

Lapkričio 15 d. gyventojams ir miesto svečiams Birštone buvo pristatyti du mobilūs, dinaminiai, šviečiantys fontanai. Jau ateinantį sezoną nuo ankstyvo pavasario šie fontanai džiugins tvenkinėliuose prie „Tulpės“ ir „Versmės“ sanatorijų.

Lapkričio 16 d. Birštono savivaldybės mero pavaduotojas Juozas Aleksandravičius ir civilinės saugos vyr. specialistas Aleksas Trakys kartu su Kauno APGV Prienų PGT atstove Lina Damukaitiene apsilankė Birštono gimnazijoje, kur 4 klasės moksleivei Austėjai Labanauskaitei įteikė padėką ir dovaną už laimėtą 3-ią vietą Prienuose ir Birštone vykusiame rašinių konkurse „Būk saugus, moksleivi“.

Taip pat skaitykite