[kvitrina.tv] LR Seimo RINKIMAI 2012. II turas

Naujienų portalas kvitrina.com (VšĮ „Krašto Vitrina“), norėdamas plačiau supažindinti krašto rinkėjus su kandidatais į LR Seimą Prienų-Birštono vienmandatėje apygardoje Nr. 67, paruošė TV laidą „Rinkimai 2012“.

Kviečiame artimiau susipažinti su II turo kandidatais į LR Seimą Prienų-Birštono vienmandatėje apygardoje Nr. 67: Alvydu Vaicekausku bei Andriumi Palioniu:

Taip pat skaitykite

34 komentarai

 1. Mindaugas

  Puiku, jog turime Prienuose žurnalistus, kurie nufilmuoja ir mums parodo debatus.
  Labai gerai pasimatė Andriaus Palionio nekompetencija daugelyje sričių, jis ne pas mus rajone gyvena (o tai svarbu, ak aktualumas nebus toks didelis mūsų bėdų), naudojasi savo tėvo nuopelnais, neturi nei partijos (žinom, jog seime po vieną jie ten nieko nepadaro), nei konkrečių veiksmų sekos, nežinau kodėl jis tiek daug surinko balsų, gal tiesiog žmonės mano kad renka tą patį Palionį.
  Alvydą kaltina dėl šilumos kainų – Gustaitis sutartis sudarė ir nei vienas meras jų nesugebės pakeisti jau kol nesibaigs terminas…

  Be jokių abejonių reikia balsuoti už Alvydą Vaicekauską 🙂

 2. Prienietis

  1. Sporto arenos atsiradima Prienuose tikrai negalima priskirti Alvydui. Tikrai zinau, kad sviesaus atminimo Juozo Palionio tai nuopelnas. O meras galejo buti bet kuris ir bet kurios partijos. Tik Juozas surinko visu Seimo nariu parasus, kad ji atsirastu musu kraste, o tuo metu priestaraujanciu buvo labai daug,(ir net paciuose Prienuose) o dabar priskiriate zmogui, kuris nei laso neprisidejo. Jei rasote faktus, tai tikrai isitikinti reikia apie ju tikruma.
  2.A.Palionio lankstuke yra nemazai minimas jo tetis, bet jis turi pilna teise mineti, nes tik jis prisieme jo tradicinius renginius, iniciatyvas, knygu leidima ir paramos projektus. Ir dziugu, kad vaikas pratesia savo tevo veikla. Tad mineti jis turi pilna teise ir didziuotis.
  3.Andrius siuose debatuose pasisake konstruktyviai. Kam tos ilgos kalbos ir pilstymas is tuscio i kiaura- pilnas televizorius pilstymo. Matosi, kad zmogus nusimano ekonomikoje. Alvydas nieko naujo po jo pasisakymo nepasako tik „pritariu“., visa savo kuno kalba sako, kad pritaria ir nauju ideju nepasako tik apie lengvatas dokumentu ruosimui – tik is kur toj valstybej atsiras pinigai tom lengvatom?O dar ankstesniame debatu irase isvis Andriumi remiasi tiek ekonomikoje, tiek energetikos klausimais. Ka kalbet jei buves meras negali pakomentuoti kodel Prienu savivaldybes biudzetas 4 nuo pabaigos, kokios priezastys leme tokia vieta. O pavyzdys apie Prienu ligonine…be komentaru, taigi buvo meru ar tarybos nariu, tai jai mate, kad investuojama i operacine veltui ir paskui ji uzdaroma kodel nieko nebuvo daroma tada,kas dabar pasikeis?Tai gal tuos pinigus tikslingiau galejo nukreipti.
  4. Apie svietima Andriaus pasakymas, kad jis negali buti pelningas ar nuostolingas turetu savivadybeje dideliu plakatu kabeti posedziu saleje, siam teiginiui ir Alvydas pritare, kuris minejo, kad apie svietima kalbetu ir kalbetu, bet gal kaip tarybos narys geriau darytu ir darytu…tai jei kaimo mokyklu nereikia uzdaryt kodel leido budamas vienos is daugiausiai surinkusiu zmoniu balsu partijos tarybos narys tam ivykti?
  5. Andriaus klausimai is LSDP programos labai taiklus, bet Alvydas tik bendrom frazem bande atsakyt, bet niekaip neisejo – isvada, kad prie programos kurimo neprisidejo.Tai ar Prienu skyriaus LSDP partijos pirmininkas neturetu lengvai pakomentuoti visu partijos programos punktu. Man patiko, kad Andrius atsakingai ruosiasi ir kompetetingai uzdave klausimus ir tikslingai, noredamas suzinoti kiek partijos pirmininkas isanalizaves ir susipazines,jei beveik visuose klausimuose remiasi LSDP partija.

  Isvada: Bukime objektyvus ziniomis ir savo tvirtos pozocijos turejumi Andrius stipresnis. Linkiu jam sekmes ir tikiuosi, kad savo ekonomini ismanyma, novatoriskas idejas, kurias girdejau susitikime, pritaikys gerinant Prienu krasta. Linkiu sekmes rinkimuose ir sekmes veliau kovojant, kad investiciniai projektai ir finansine parama butu kuo daugiau nukreipta i musu krasta.

 3. Man tai baisu

  Stebiu komentatorius ir matau, kad A. Vaicekauską palaiko padorūs žmonės, o A. Palionį-tikrai vidinės krltūros stokojantys piliečiai.
  Tai irgi šioks toks rodiklis.

 4. jonui

  Jonai, gal prisimink Vaicekauską, kaip jis prie mikrofono elgdavosi ir ką kalbėdavo. Čia visų žmonių bėda… Ir tik įpuolus į tą upę, išmoksi plaukti…