Kurorto šventė pareikalaus pagalbos ir intensyvesnio darbo

Birstonui_tinklalapiui visitbirstonas.ltVidmantas Venclovas

Birželio 12-14 dienomis Birštone vyks tradicinė Kurorto šventė. Šiemet šventės organizatoriai visus pakvietė pajusti mineralinio vandens galią, energiją ir įkvėpti kurorto parkų švaraus oro. O tam, kad kiekvienas galėtų sutapatinti save su mineraliniu vandeniu, pagal Birštono savivaldybės mero patarėją Rimantę Kurkauskaitę buvo parinktas ir žaismingas šūkis – „Mineralizuokis!”

Jei šventės organizatoriai viską daro, kad pritrauktų į kurortą vis daugiau poilsiautojų, tai Birštono policija atsakingai ruošiasi prižiūrėti viešąją tvarką ir automobilių eismą.

Pasak komisariato vadovo Rolando Stikliaus, savivaldybės vadovams buvo pasiūlyta šventės metu visiškai uždaryti įvažiavimą į miestą ir sukoncentruoti automobilių statymą prie įvažiavimo į kurortą. Bet šis pasiūlymas nesulaukė palaikymo.

Ar užteks šventiniu metu mieste automobiliams vietų? Į šį klausimą komisariato vadovas atsakė, jog policijos pareigūnai pasistengs padėti kurorto svečiams jas rasti. Anot R. Stikliaus, automobilių statymas bus organizuotas Jaunimo gatvėje ir, jei prireiks, pievose prie įvažiavimo į kurortą.

Šventės metu mieste budės patruliai ant motociklų ir žirgų. Šeštadienį į pagalbą vietiniams pareigūnams atskubės ir 10 kolegų iš Alytaus AVPK.

„Darbo bus. Visas kolektyvas tam ruošiasi ir tikimės, jog viešoji tvarka bus užtikrinta tinkamu lygiu”, – teigė Birštono policijos komisariato viršininkas.

 

Taip pat skaitykite

1 komentaras