Kur žengs konservatoriai?

TS-LKD partijos Priežiūros komitetas paliko galioti Prienų skyriaus sprendimą, kuriuo iš partijos buvo pašalintas krikdemas Leonas Sakalavičius. Tarybos narys naujienų portalui kvitrina.com teigė, jog nesiruošia šiuo metu jungtis prie kokios nors partinės jėgos, o dirbs Taryboje kaip nepriklausomas narys. TS-LKD partijai Taryboje liko atstovauti Juozas Krikštolaitis, kuris buvo pašalintas iš partijos, bet Priežiūros komiteto atstatytas, bei Rita Keturakienė, kuriai Prienų skyriaus Tarybos nariai išsakė nepasitikėjimą, atšaukdami jos kandidatūrą iš kandidatų į Seimą. TS-LKD partijos Taryba įsiklausė į skyriaus sprendimą ir kandidatu į Seimą Prienų vienmandatėje apygardoje patvirtino Sergejų Jovaišą. R. Keturakienė naujienų portalui kvitrina.com sakė, jog situacijos, kad nekandidatuos į Seimą, nedramatizuoja, o skyriaus tarybos sprendimą, kuriuo išreikštas jai nepasitikėjimas, vertina kaip vieno žmogaus ambicijų patenkinimą. R. Keturakienė teigė, jog lieka partijoje.

Primename, jog TS-LKD partijos Priežiūros komitetas yra nurodęs jos nariams Prienų rajono savivaldybės Taryboje susijungti ir dirbti kartu, nesiblaškyti. Tačiau šiuo metu J. Krikštolaitis dirba opozicinėje frakcijoje, o R. Keturakienė priklauso valdančiajai koalicijai.

Po to, kai valdantieji „išmetė“ iš administracijos direktoriaus posto valdančiai koalicijai priklausančios partijos atstovą, rimta partija iš karto būtų pareikalavusi, kad jos atstovai pasitrauktų iš tokios koalicijos. Bet net ir dabar, kai L. Sakalavičiaus veiksmai įvertinti kaip priešiški partijai, konservatoriai delsia priimti konkretų sprendimą.

Prienuose kalbama, jog R. Keturakienė gali palikti konservatorius ir prisijungti prie A. Zuoko partijos „Sąjunga TAIP“. Šios partijos Prienų skyriaus pirmininkas Saulius Narūnas naujienų portalui kvitrina.com teigė, jog negirdėjo, kad R. Keturakienė norėtų palikti TS-LKD partiją, bet pridūrė, jog jei bus išsakytas jos pageidavimas tapti „Sąjunga TAIP“ nare, jai bus atsakyta „Taip“.

TS-LKD partijos Prienų skyriaus taryba ruošiasi diskutuoti dėl partiečių vietos šios kadencijos Taryboje. Skyriaus pirmininkas Kęstutis Palionis nenorėjo prognozuoti, koks bus pasirinktas kelias, bet pažymėjo, kad bus priimtas kolegialus sprendimas.

Taip pat skaitykite

2 komentarai

  1. atvirai

    Visos Konservatorių bėdos Prienuose prasidėjo nuo Krikštolaičio išdavystės. Kol šis žmogus veiks šioje tikrai buvusioje garbingoje ir solidžioje partijoje – skyrius rajono politiniame gyvenime garantuotai liks akligatvyje. Gaila jų kandidato S.Jovaišos kuriam skyriuje nebus kas padeda, nes nėra vienybės.Žinoma oponentai tik rankomis ploja. Gal būt aš neteisus, bet…