Kuprinėje – termosas, termose – „žolė“!

Prienų rajono policijos komisariato (toliau – Prienų r. PK) areštinėje atsidūrė jaunuolis, kurio kuprinėje pareigūnai rado termosą „žolės“.

Rugpjūčio 18 d., apie 21.35 val., patruliuodami Prienų r., Veiverių sen., Juodbūdžio k., Prienų r. PK patrulių būrio patruliai pastebėjo kelis įtartinus asmenis, kurie traukė link seniai neveikiančio vaikų darželio. Pareigūnai turėjo informacijos, kad darželio kieme dažnai renkasi jaunimas, triukšmauja, girtauja.

Kaimo gyventojai įtarė, kad galbūt ten svaiginamasi narkotinėmis medžiagomis. Nutarę patikrinti kaimo piktžaizdę, kieme pareigūnai, to neįtardami, rado tikrą „lobį“. Įvažiavus į kiemą, ant pastato laiptų, pareigūnai pastebėjo kuprinę, o šalia jos mobiliojo ryšio telefono aparatą.

Patruliui Vaidui Miliauskui apžiūrinėjant kuprinę prisistatė ir daiktų savininkas, jis pasakė, kad viduje jo asmeniniai daiktai ir kad pareigūnas neturi jokios teisės jų apžiūrinėti.

Įspėjus, kad už teisėtų pareigūno reikalavimų nevykdymą yra numatyta atsakomybė, jaunuolis nervingai atsegė užtrauktuką. Kuprinės viduje gulėjo „Marlboro“ cigarečių pakelis, „Coca-Cola“ buteliukas, 50 eurų ir termosas.

V. Miliauskui į rankas paėmus termosą, jo savininkas spruko nuo pareigūno. Tačiau dėl žaibiškos pareigūno reakcijos bėglys buvo sulaikytas. Jis įnirtingai priešinosi pareigūnams, spardė kojomis, visais įmanomais būdais bandė pasprukti. Tik panaudojus elektroimpulsinį prietaisą, neretai vadinamą tiesiog „Taser“, įtariamasis nurimo, baigė priešintis.

Nuotykių tą vakarą jaunuoliui, matyt, neužteko, nes tik įsodinus į tarnybinį automobilį ir dar kartą patikrinus jo kuprinę, kurioje buvusiame termose rasta 20 paketėlių su, kaip įtariama, narkotine medžiaga – kanapėmis, devyniolikmetis jaunuolis pareigūnams pasiūlė sandorį.

„Pasiimkit termosą su „žole“ ir pinigus. Viską pasidalysit per pusę ir turėsit.“ Priminus atsakomybę už bandymą papirkti policijos pareigūnus, Juodbūdžio kaimo gyventojas nesiliovė, primygtinai reikalavo kuprinės turinį pasilikti sau, o jį paleisti.

Dėl neteisėto disponavimo narkotinėmis ar psichotropinėmis medžiagomis be tikslo jas platinti ir dėl bandymo papirkti pareigūnus devyniolikmetis uždarytas į areštinę.

 

 Alytaus  AVPK informacija

 

Taip pat skaitykite

1 komentaras

  1. vida

    Juk tas pats senai yra ir Jiezne: prie mokyklos ir prie autobusų stoties. Visi žino, bet niekas nesikeičia…