Kriminalai

Gautas B. G., gyv. Prienuose, pareiškimas, kad jai būnant prie Vytauto g. esančio 24-ojo namo, pažįstamas E. S., gyv. Prienuose, smogė kumščiu į veidą. Dėl patirto sužalojimo B. G. kreipėsi į Prienų ligoninės priėmimo skyrių, kur jai buvo konstatuotas nosies kaulų lūžis.

Gautas D. B., gyv. Veiverių sen., pareiškimas, kad ankstyvą rytą namo kieme ją užpuolė buvęs sutuoktinis S. B., mėgino smaugti, sumušė užstojusį ją nepilnametį savo sūnų K. B. S. B., gyv. Ukmergės r. sav. Kopūstėlių k., sulaikytas ir dviem parom patalpintas į areštinę.

Gautas R. V., gyv. Veiverių sen., pareiškimas, kad buvo bandyta įsibrauti į jam priklausančią individualią įmonę, dėl to deformuotos lauko durys. Žala nustatinėjama.

Gautas A. K., gyv. Kaune, pareiškimas, kad atvykusi į jai priklausančią negyvenamą sodybą, esančią Jiezno sen., pastebėjo, kad sugadinti gyvenamojo namo ir lauko virtuvės užraktai bei iš patalpų pagrobta įvairios buitinės technikos, benzininis pjūklas „Hushvarna“, elektrinis stacionarinis medžio pjovimo pjūklas, vandens siurblys, akordeonas „Veltmeister“. Žala – 1700 Lt.

Gautas L. B., gyv. Veiverių sen., pareiškimas, kad namuose ją užpuolė buvęs sutuoktinis A. B., sudavė smūgius ranka ir koja į įvairias kūno vietas, apstumdė ją užstojusias nepilnametes dukras R. B. ir A. B. Užpuolikas A. B. uždarytas į areštinę.

Gautas S. D., gyv. Balbieriškyje, pareiškimas, kad išdaužius du jam priklausančio gyvenamo namo lango stiklus, iš vidaus pagrobta šviežia mėsa bei alkoholiniai gėrimai. Dėl šios nusikalstamos veikos padarymo sulaikyta ir patalpinta į areštinę įtariamoji R. K., gyv. Balbieriškio sen.

Gautas AB „Išlaužo žuvis“ darbuotojo pareiškimas, kad iš įmonei  priklausančios žuvų išgaudymo duobės pavogta apie 200 kg. gyvų žuvų.

Gautas G. U., gyv. Šilavote, pareiškimas, kad išlaužta medinio garažo sienos lenta ir iš vidaus pavogta benzininis trimeris tbk 60303, metalinė 20 litrų talpa su varikline alyva ir 30 litrų talpa su žymėtu dyzelinu. Žala – 500 Lt.

Gautas J. N., gyv. Kaune, pareiškimas, kad Veiverių sen. Mažųjų Zariškių k. esančioje sodyboje nuo elektrinio stacionaraus malkų pjovimo įrenginio, obliavimo staklių ir skiedinio maišytuvo mechanizmo pagrobti elektros varikliai, taip pat skiedinio maišymo įrenginio kabelis. Žala – 1460 Lt.

 

Taip pat skaitykite