Krašto derbyje – dinamiškumas, septyni įvarčiai ir minimali „Nemuno“ persvara

IMGP9040

Rugpjūčio 11 d. Birštono stadione įvyko KAFF III lygos krašto derbis tarp Prienų-Birštono „Nemuno“ ir Veiverių „Pozityvūs“ komandų.

Rungtynes stebėjo šimtai sirgalių iš Prienų, Birštono, Veiverių.

Mačo pradžia buvo sėkminga Veiverių komandai. Pirmasis įvartis į „Nemuno“ vartus krito po Lino Pažemecko smūgio (1:0). Dar po 10 min. Elvinas Derevenko padvigubino „Pozityvūs“ komandos persvarą (2:0). Tik pirmojo kėlinio pabaigoje Alvaro Zagursko smūgis iš varžovų baudos aikštelės pasiekė tikslą (2:1) ir „Nemunas“ sušvelnino atsilikimą.

Antrasis kėlinys prasidėjo „Nemuno“ komandos atakomis ir vienoje iš jų buvo uždirbtas 11 m baudinys, kurį realizavo antrajame kėlinyje aikštelėje pasirodęs Darius Urbelionis (2:2).

Po praleisto įvarčio „Pozityvūs“ futbolininkai suaktyvino puolimą, bet pražiūrėjo Povilo Damyno kontrataką ir praleido trečiąjį įvartį (2:3). Visgi, Veiverių komandos pastangos buvo vainikuotos įvarčiu. Jų žaidėjas buvo pargriautas „Nemuno“ komandos baudos aikštelėje ir Elvinas Derevenko nuo 11 m žymos išlygino rezultatą (3:3).

Rungtynių pabaigoje po pakelto kampinio Veiverių komandos vartininkas Ernestas Matukas nukreipė kamuolį į savo vartus (3:4). Per likusį laiką „Pozityvūs“ futbolininkai dar bandė išlyginti rezultatą, bet jiems nepavyko surengti rezultatyvios atakos.