Konkursą Išlaužo seniūno vietai užimti laimėjo Tomas Skrupskas

Gruodžio 16 d. vykusį Prienų r. savivaldybės administracijos skelbtą konkursą Išlaužo seniūno vietai užimti labai nedidele persvara laimėjo Tarybos narys Tomas Skrupskas.

Dalyvauti konkurse galėjo 12 kandidatų, o atvyko aštuoni. Po pirmojo etapo (testo) liko septyni. Po antrojo etapo ir rezultatų susumavimo paaiškėjo, jog konkursą laimėjo Tarybos narys, valdančiosios koalicijos atstovas „teistvarkis“ T. Skrupskas. Antroje vietoje gavusi tik 0,6 balo mažesnį įvertinimą, liko opozicijos Taryboje lyderė Rima Zablackienė.

Šia proga verta priminti, jog kalbos apie tai, kad Išlaužo seniūnija pažadėta būtent „teistvarkiams“, vyko ne vieną mėnesį. Pats laimėtojas po rezultatų paskelbimo naujienų portalui kvitrina.com pasakė, jog patenkintas jo darbo, atlikto pasiruošimo konkursui metu, įvertinimu.

Na, o darbietė R. Zablackienė teigia, jog neatmeta galimybės apskųsti konkurso rezultatus, techninį komisijos darbą vertina pagirtinai.

Taip pat skaitykite

7 komentarai

 1. Ilona

  Tie kaimo žmonės , tamsta, labai džiaugsis… Tai labai iniciatyvus, energingas, atsidavęs darbui ir bendruomenei žmogus. Visada pilnas naujų idėjų ir pozityvaus požiūrio. Tokio žmogaus kaimui ir reikia!

 2. durnių laivas

  Paskelbkite komisijos narius-sutikus žinosiu ką apspjaudyt:kaip jums ne sarmata prieš save ir prieniečius.Mums,miestiečiams ,tai tas pats,bet ką darys tie kaimo žmonės,kai reikės į jį kreiptis…neįsivaizduoju.Toks vargšas klounas .Jūs,politikieriai,pasibylinėkit vieni likę su savim,ką jūs darot ,kuo paverčiat valstybę,nejaugi pas jus jau nieko šventa neliko??????????

 3. alia komedija

  Spektaklis pagaliau baigtas.Per beveik metus postai išdalinti.Pagal libcentristą A.Kederį pagaliau galėsime pradėti ramiai dirbti…To ir laukia Prienų visuomenė

 4. regina

  Ir kam šitas cirkas-atseit,konkursas.Visi jau žinojom,kad tai teistvarkių postas.Ar baigsit jūs mus durninti.Kaip jums ne gėda žmonėms į akis pažiūrėt po tokio „konkurso“???Tiesiog ŠLYKŠTU.Taip ir norisi ištarti tris raides.Na,pažiūrėsim,kiek dar ilgai jūs mulkinsit mus,bet tam galas vistiek ateis.O Išlaužo bendruomenę užjaučiu labai,:tokį“kunigą“-filosofą gavus. TVARKA tikrai bus,kai nesuprasit ko jis nori-ar š…,ar pyrago