Kelias sutvarkytas ir ūkininkų prašymu

Rajono savivaldybės administracijos direktorius Algis Marcinkevičius, kuris antradienio opozicijos spaudos konferencijoje buvo kritikuotas dėl kelio, vedančio link jam priklausančios sodybos, sutvarkymo, naujienų portalui kvitrina.com teigė, jog opozicijos bandymas prieš ketverius metus atliktus kelio sutvarkymo darbus įvardinti kaip neteisėtus atrodo juokingai.

Anot administracijos direktoriaus, kelyje Dargupiai–aerodromas buvo atlikti planiniai kelių priežiūros ir papildomi (pralaidos montavimas, kelkraščių griovių pagilinimas, žvyro papildymas) darbai, kurių prašė ūkininkai.

Tais metais Balbieriškio seniūnijoje buvo sutvarkytas ne vienas toks kelias, o kelio Dargupiai–aerodromas sutvarkymui buvo išleista apie 7000 litų.

Taip pat skaitykite

1 komentaras

  1. melagis

    melagis! tokio kelio neispilsi uz 7000 litu, tai priaktavo kitose vietose, o viska susipyle ant to kelio-zinom tokias seniunu „ismones“. tai kodel ponulis Marcinkevicius nepasake kokie tie „ukininkai“, kurie „naudojasi“ tuo keliu (o tas kelias tai veda ir baigiasi Marcinkeviciaus sodyboje)? cia jie gal pas Marcinkeviciu i svecius ruosiasi vazineti. ar kiekvieno ukininko prasymu tokie zvyrkeliai ispilti i kiekviena lauka? nu tada tikrai gera gyventi Balbieriskio seniunijos atokesnese vietose, visas servisas suteiktas, keliai nutiesti…