Jonas Vilionis: „Ateiname dirbti žmonėms“

IMGP2272Vasario 26 d. Prienų kultūros ir laisvalaikio centre susirinkę Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjungos Prienų skyriaus nariai susitiko su Europos Parlamento nariu Broniu Rope, kandidatu į merus Jonu Vilioniu ir kandidatais į tarybą.

Jau susirinkimo pradžioje J. Vilionis (nuotraukoje) pastebėjo, jog atėjo laikas rimtiems pokyčiams, nes situacija rajone nepavydėtina.

Anot LVŽS kandidato į merus, žemės ūkio krašte valdančiųjų dėka nusigręžta nuo ūkininkų.

Atėjo laikas sustoti ir atsigręžti į nueitą kelią. Pamatysime, jog einam į niekur. Štai, statom biokatilinę, bet nesuprantam, jog vėl permokame, įrenginėdami  5 ir 2,5 MW galingumo katilus. Tiesa, biokatilinę pastatysime, o ar turėsime galimybę pirkti pigesnį kurą?

Valdantieji vis kartoja, jog nėra lėšų. Netiesa! Pinigų visada yra, tik reikia mokėti juos paimti.

Visi kalba apie regioninę politiką, bet rajone naikinami kaimai ir tai daroma labai paprastai – uždaromos mokyklos, bibliotekos, medicinos punktai. Turime negriauti kaimų, o kurti infrastruktūrą. Tik taip galėsime pritraukti ir išlaikyti jaunimą.

Kai nėra aiškios vizijos, nėra ir darbų. Žmonės nepasitiki valdžia ir tai rodo ataskaitiniai susirinkimai seniūnijose, į kuriuos susirenka 5-6 gyventojai. Kitiems visiškai nebeįdomu, nes žino, jog išgirs eilinį pažadą ir ne daugiau.

LVZS_sarasas_web_1

LVZS_sarasas_web_12

LVZS_sarasas_web_13

LVZS_sarasas_web_14
„Mes ateiname dirbti žmonėms, o ne užimti šiltų vietų“, – teigė LVŽS kandidatas į merus Jonas Vilionis. Pasak ūkininko, Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjungos kandidatai į tarybą žino, kaip kurti gerovę sau, todėl žino, kaip sukurti gerovę ir rajono gyventojams.

IMGP2260

Europos Parlamento narys Bronis Ropė (nuotraukoje) supažindino susirinkusius su savo veikla Briuselyje.

Pasak jo, jis vienintelis Lietuvos europarlamentaras, išrinktas ne didmiestyje, o rajone. B. Ropė įsitikinęs, jog savivaldai reikia daugiau savarankiškumo ir aiškios biudžeto formavimo politikos.
Ir tai svečias įrodė būdamas Ignalinos rajono meru (žemiausios šilumos kainos, daugiabučių namų renovacijos procesas eina į pabaigą – ne tik prasideda).

J. Vilionis atvirai pareiškė, jog nesiruošia dalinti pažadų, bet pabrėžė, jog tiki, kad rajono žmonės balsuos už Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjungos kandidatus, kurie moka kurti gerovę sau ir kitiems.

Politinė reklama. Bus apmokėta iš LVŽS rinkimų sąskaitos.

Taip pat skaitykite