Gražioj aplinkoj geriau gyventi

IMG_3309

Pamažu gražėja Prienų miestas. Šiais metais krantinėje pražydo gėlės, kurios džiugina ne tik svečius, bet ir mus pačius, prieniečius. Tačiau Revuonos teritorija išlieka dideliu skauduliu kiekvienam, kuris ten apsilanko.

Aplinka lyg ir būtų graži, bet be priežiūros ji nyksta ir tampa eiliniu kemsynu. Kad taip neatsitiktų, Nemuno kilpų regioninio parko direkcijos iniciatyva prie buvusio viešbučio organizuojamos talkos, po kurių ne gėda ir svečią atsivesti.

Stengiamasi, kiek įmanoma, gelbėti šią teritoriją nuo šiukšlių, krūmynų ir visiško sunykimo. Apie šią vietą pasakojamos legendos, istoriniai faktai traukia kiekvieną atvykusį čia apsilankyti. Tad turime nors pamažu šią vietą puoselėti, nes didžiausias svečių srautas čia ir traukia. Bet ką jie čia pamato: apaugusį žolėmis upelį, neprieinamą šaltinį. Labai nedidelėmis pastangomis viskas staiga pasikeičia.

Taip atsitiko po talkos prie Revuonos upelio, kurioje dalyvavo Lietuvos socialdemokratinio jaunimo sąjungos Prienų skyriaus nariai. Vieniems pabėdavojus, kitiems pasisiūlius rezultatas matomas iš karto. Staiga dingęs upelis per keletą valandų vėl teka sena vaga. Vėl galime grožėtis upelio nešamu vandeniu į Nemuną, o jeigu dar truputėlis pastangų – ir be jokių didelių investicijų viskas taptų dar gražiau. Prisidėkime kiekvienas nors mažu savo darbu ir mūsų miestas džiugins ne tik svečius, bet ir mus pačius.

 

Ramutė Milušauskienė

Taip pat skaitykite

1 komentaras

  1. A

    Svarbiausia problema-atgaivinti Revuonos viešbučio pastato gyvąstį, tada ir aplinka bus sutvarkyta, na, o dabar, atleiskite, visos tos talkos -tai vaikų žaidimai arba vežimo stūmimas prieš arklį.