Futbolo diena Prienuose: įtikinama „Nemuno“ pergalė ir „Pozityvūs“ nesėkmė

Gegužės 7 d. Prienų futbolo stadione buvo sužaistos dvejos KAFF III lygos rungtynės.

Pirmosiose susitiko Prienų „Nemuno“ ir Kauno „Nadruvio“ komandos. Jau antrą pirmojo kėlinio minutę Kajus Rukas nuginklavo varžovų vartininką (1:0). Bet tai ir buvo vienintelis pirmojo kėlinio įvartis.  Antrojo kėlinio pradžioje į „Nadruvio“ vartus krito dar du įvarčiai (3:0). Jų autoriais tapo Eitvydas Juškevičius ir Rimvydas Iškauskas.

Per paskutines 10 antrojo kėlinio minučių Prienų futbolininkai padvigubino savo persvarą. Matas Šyvokas pelnė 4-ąjį įvartį, Pijus Jonyka – penktąjį, o „vyšnelę ant torto“ uždėjo Eitvydas Juškevičius paskutinę rungtynių minutę pelnęs įvartį-gražuolį (6:0).

Antrosiose rungtynėse susitiko Veiverių „Pozityvūs“ ir Kėdainių „Nevėžis B“ komandos. Rungtynės buvo labai įdomios ir dinamiškos. Abi komandos turėjo nemažai progų pasireikšti, bet tai sugebėjo padaryti tik svečiai. Po klaidos aikštės centre Veiverių komanda prarado kamuolį, o kėdainiečiai savo ataką užbaigė įvarčiu (0:1).

Pozityvūs“ komanda turėjo progų rezultatą išlyginti. Deja, visi smūgiai skriejo pro šalį.