Duris atvėrė naujas Teisinių ir buhalterinių paslaugų centras

Laima Polenskaitė

Prienuose duris atvėrė nauja įmonė – UAB „Teisinių ir buhalterinių paslaugų centras”. Centras įsikūrė Kauno g. 2 pastato trečiajame aukšte. Naujoji įmonė teiks teisines ir buhalterines paslaugas juridiniams ir fiziniams asmenims.

Atidarymo metu energija trykštančios dvi jaunos centro steigėjos, o kartu ir darbuotojos, Lina Juodsnukytė bei Rita Kazakevičienė tikino, jog jų siūlomų paslaugų spektras bus gana platus.

Lina, turinti darbo patirties notarų biure, pasakė, jog sukaupė daug žinių, kurias galės pritaikyti darbe, specifika susijusiame su teisine dokumentacija. Pasak jos, dokumentai bus sutvarkomi, o klientams tereikės kreiptis tik į notarą, kad juos patvirtintų.

R. Kazakevičienė turi didelę patirtį buhalterijoje. Jos 20 m. darbo stažas daug ką pasako. Pasak jos, daugeliui įmonių, kuriose dirba vienas asmuo, samdyti buhalterį yra tiesiog nuostolinga.

Atidarymo metu L. Juodsnukytė sakė, jog mintis sukurti šią įmonę kilo nespontaniškai. Pasak jos, paskutiniu metu gaudavo vis daugiau prašymų padėti, patarti, kaip tvarkyti dokumentus, atstovauti įvairiose institucijose.

Kad klientas gautų kuo daugiau paslaugų vienoje vietoje, dvi energingos moterys, pasitarusios, pasvėrusios visas galimybes, nutarė sukurti savo įmonę.

Daug kam kils klausimas, kokias gi paslaugas teiks centras?

Kadangi centre dirbs profesionalūs specialistai, jie bus pasiruošę įsiklausyti į kiekvieno poreikius, pasvers galimybes, kurios padės pasiekti nubrėžtus tikslus.

Čia bus rengiamos sutartys, susitarimai, bus teisiškai vertinamas sutarčių turinys. Beje, čia bus konsultuojama ir sutarčių sudarymo ar nutraukimo klausimais, bus galima parengti arba papildyti juridinių asmenų steigimo dokumentus.

Gyventojams bus galima padėti užpildyti metines pajamų mokesčių deklaracijas. Taip pat čia, centre, bus siūloma tvarkyti buhalterinę apskaitą įmonėms, individualia veikla užsiimantiems asmenims, ūkininkams.

Reikalui esant, bus tvarkomi ir su darbo sauga susiję dokumentai.

Pasak centro darbuotojų, kiekvienas klientas gauti konsultaciją galės ne tik atvykęs asmeniškai, bet ir telefonu, taip pat parašęs į elektroninį paštą rūpimu klausimu.

Paklausus apie įkainius, buvau patikinta, jog jie bus lankstūs, nes priklausys nuo daugelio kriterijų.

Šiuo metu centre yra dvi darbuotojos, tačiau kolektyvas kol kas dar formuojamas ir jų skaičius priklausys nuo klientų ir interesantų skaičiaus.

Centro atidarymo ceremonijoje dalyvavęs meras Alvydas Vaicekauskas patikino, jog jau šį ketvirtį Kauno g. 2 pastate, kuris priklauso savivaldybei, iš pagrindų bus suremontuoti koridoriai, kurie atrodo tikrai nepatraukliai.

Buvo pasidžiaugta, jog verslą kuria jauni žmonės, ir palinkėta centro steigėjoms klestėjimo.

Taip pat skaitykite

1 komentaras

  1. Antanas

    kas čia atsitiko, kad tik du valžios atstovai tokios firmos atidaryme. kur vicemeras ir direktoriaus pavaduotoja? kur skyrių vedėjai?